Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

MOVEO – технологія гарантованого комфорту

News main image

MOVEO – технологія гарантованого комфорту

У даній статті, ми хочемо розповісти про лазерну епіляцію за технологією Moveo детальніше. Але спочатку торкнемося загальні факти.
Ще раз варто згадати про те, що все-таки цей вид процедури не є повністю безпроблемним.
В першу чергу потрібно сказати, що будь-який тепловий вплив на шкіру, не є повністю безпроблемним, включаючи особливо спрямований вплив лазером.

Лазерні епілятори, існуючі зараз, можуть призводити до виникнення тимчасових побічних ефектів, а також виникнення хворобливих відчуттів. Через що пацієнти іноді не хочуть продовжувати процедуру.

Чому лазерна епіляція призводить до болю

Для того, щоб фолікул вашого волосся випав, на нього впливає фокусований лазерний імпульс високої потужності. Такий вплив часто веде за собою хворобливі відчуття.
Фактично, якщо згадати фізичні основи взаємодії светотеплового випромінювання з поверхневими тканин – на думку спадає коефіцієнт прямого відображення.
Даний коефіцієнт тісно пов’язаний з властивостями відображення шкіри. Завдяки йому в процесі епіляції, лазерний промінь втрачає значну кількість енергії імпульсу. Цей ефект є наслідком істотних відмінностей між коефіцієнтом відображення повітря (через який лазерний промінь повинен проходити перед тим, як досягти шкіри) і коефіцієнтом відображення самої шкіри.
Відомий факт, – переважний хромофор для олександритового випромінювання, -меланін, який міститься в меланосомах, меланоцитах. Графік, представлений на малюнку нижче, демонструє коефіцієнт відображення шкіри, у відповідь на вплив випромінювання лазера при різному вмісту меланіну.
При довжині хвилі 755 нм (довжина хвилі олександритового лазера) і змісті меланіну на рівні 8% (згідно фототипу II) відсоток відображення становить більше 50%. Це означає, що значна частина енергії втрачається в ході виконання процедури і, отже, не може використовуватися для терапевтичних цілей. Така втрата викликана високою мінливістю між коефіцієнтом відбиття шкіри і повітря, який розташовується зверху.


Лазерна епіляція за технологією Moveo – революційна

Лазерна епіляція, що проводиться за технологією Moveo усуває недолік описаний вище.

Насадка олександритового лазерного епілятора сильно покращена, в порівнянні зі своїми аналогами. У лазера, що знаходиться в дерматологічній клініці MyDerm сапфіровий наконечник. В процесі лазерної епіляції, сапфіровий наконечник контактує зі шкірою пацієнта, ніж зменшує таку мінливість коефіцієнта відбиття, ніж зменшує втрати енергії лазера.

Фактично швидкість процедури лазерного видалення волосся на пряму залежить від потужності використовуваного лазера. Чим вона вища, тим менше часу витрачається на процедуру.

На даний момент, великою популярністю володіють лазери для видалення волосся працюють за принципом малої частоти спалахів, але високою передачі енергії.

Такий метод не є ефективним на 100%, так як породжує хворобливі відчуття. Пацієнти, які вирішили детально розібратися в принципі роботи лазерного епілятора, так само однозначно наштовхувалися і на мало популярні лазери, з малою потужністю і великою частотою імпульсів. Однак останній метод збільшує кількість процедур і часу затрачеваемого на одну лазерну епіляцію.


Лазер від компанії «Дека» вирішує обидві основні проблеми. Володіючи високою швидкістю і потужністю, час процедури епіляції практично не займає вашого часу, а революційна маніпула володіє тією самою технологією «Moveo». Завдяки вбудованій контактною системою охолодження, шкіра охолоджується до 15 ° С для забезпечення максимального комфорту пацієнта.

Це маніпула з вбудованим пристроєм охолодження сапфірового циліндричного наконечника. Такий матеріал був обраний, оскільки він може переносити всю лазерну енергію, що випромінюється системою, на шкіру, тим самим зменшуючи вищеописані втрати на відбиття.

До числа інших переваг сапфірового наконечника в порівнянні з іншими рішеннями відноситься той факт, що він не зношується, а залишки волосся не прилипають до нього під час виконання процедури. Лазерний імпульс подається круговими або лінійними рухами, оператор проводить охолодженим ручним блоком по шкірі пацієнта, покриваючи ділянку, практично рівний розміру долоні руки (10 см x 10 см).

Проходя по тому же участку несколько раз, температура фолликула постепенно увеличивается до тех пор, пока не достигнет теплового порога разрушения. Данный режим работы, который использует высокую частоту и низкую плотность потока, создает преимущество: он устраняет любого рода дискомфорт для пациента. Технологія Moveo має безліч переваг в порівнянні з класичним методом, тому процедура:
• Безболісна, тому добре переноситься пацієнтом (завдяки ефективній вбудованій системі охолодження; зовнішній охолоджувач не потрібен)
• Швидка – епіляція в русі
• простота у виконанні
• Мінімізація виникнення побічних ефектів, наприклад, гіпопігментація
• Рівномірний розподіл енергії, що поглинається, тим самим запобігаючи утворенню «острівців» волосся, які не піддавалися впливу

26.02.2021

Новини клініки

Запис онлайн

Запис на прийом