Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

Епіляція за технологією Moveo – комфортна для будь-якої шкіри

News main image

Європейська компанія з Італії DEKA, створює сучасну та спеціалізовану техніку для медичного і косметологічного дії, недавно представила громадськості нову розробку – технологію лазерної епіляції в русі Moveo. Ця новинка повинна викорінити проблему хворобливих процедур по епіляції небажаного волосся на тілі.

Основним проривом в цій технології стала маніпула з сапфіровим наконечником і вбудованою системою охолодження шкіри.

Такий матеріал вибрали спеціально. Сапфіровий провідник дбайливо передає лазерне випромінювання, скорочуючи кількість втраченої енергії до мінімуму. Завдяки цьому підвищується загальна ефективність установки, від чого зменшується рекомендована кількість процедур для повного позбавлення від небажаного волосся.

Швидка робота, посилена ефективність, дбайливе ставлення до шкіри. Ці аргументи вже стали причиною вибору епіляції з технологією MOVEO по всьому світу.

Принцип роботи лазера

Основні показники та характеристики роботи настроюються щодо індивідуальних особливостей, типу волосся і відтінку шкіри клієнта. Кардинальним відзнакою технології Moveo є можливість роботи з темними відтінками шкіри.

Застарілі лазерні методики епіляції строго не рекомендувалися смаглявим пацієнтам, так як існував величезний ризик гипопигментации. Використовуючи новітню маніпулу з технологією Moveo, більше не існує обмежень по фототипу шкіри. Досить лише вибрати оптимальний режим роботи, і пацієнт не відчує дискомфорту ні під час ні після процедури.

Лазер налаштовується, індивідуально враховуючи особливості, тип волосся і відтінку шкіри коліента. Головне достоїнство технології Moveo – робота з темними відтінками шкіри, на відміну від застарілих апаратних епіляції. Використовуючи новітню маніпулу з технологією Moveo, пропадають будь-які можливі обмеження по фототипу шкіри.

Деталі про роботу лазеру читай тут

26.02.2021

Новини клініки

Запис онлайн

Запис на прийом