Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Видалення мозолів на стопі

Запис онлайн

Навряд чи знайдеться хоч одна людина, яка на власному досвіді не зазнав, що таке мозолі та натоптиші. Вони утворюються при тиску незручною, тісного взуття, що не підходить за розміром, боргом ходінні або необхідності стояти на ногах протягом робочого дня.
Сухий мозолем називають ділянку шкіри, який утворюється з ороговілих клітин епітелію, а мокрою – шкірний міхур, наповнений лімфою. У більшості випадків такі освіти зникають самі або вимагають невеликої обробки в домашніх умовах. Але є ряд утворень, видалити які самостійно не вийде – доведеться звертатися до лікаря.
Видалення мозолів на стопі в Києві в клініці MyDerm проводить кваліфікований подолог. Методи лікування і сучасна апаратура, що застосовується в медцентрі, дозволяє швидко і без проблем позбутися від освіти за 1 сеанс.

Різновиди мозолів

Існує кілька видів мозолів:

  • М’яка – так звана водянка, з якої напевно стикався кожен чоловік.
  • Тверда (суха) – часто формується з м’якою в тому випадку, якщо причина її появи так і не була усунена, але може утворюватися і сама по собі.
  • Стрижнева – одна з найбільш неприємних і небезпечних різновидів. Зазвичай проявляється в проміжках між пальцями та на підошвах ніг. Її відмінною рисою є наявність довгого сухого стрижня, що минає глибоко в шари шкіри та доставляє сильний дискомфорт.

Якщо видалення сухих мозолів на стопі при певних умовах можна провести в домашніх умовах, то зі стрижневими цей фокус не пройде. У більшості випадків стрижень йде настільки глибоко, що видалення стрижневої мозолі необхідно проводити тільки в клініці.

Видалення мозолів

У медичному центрі MyDerm можна швидко видалити проблемний мозоль за допомогою лазера. Метод заснований на випаровуванні лазерним променем ороговілих тканин освіти. Процедура досить ефективна і проходить абсолютно безболісно. Крім цього, у лазерної методики є й інші переваги. Процедура проходить безкровно, а завдяки бактерицидним властивостям променя, ранка заживає швидше. Мозоль можна видалити за один прийом, при цьому період реабілітації настільки незначний, що ви можете повернутися до звичайних занять практично відразу.
Незалежно про причини появи, своєчасне видалення мозолів на стопі дозволить швидко позбавитися від неприємних відчуттів і не допустити виникнення більш серйозних проблем.

Цены на услуги

Запис на прийом