Кріомассаж волосся
Нормалізувати роботу сальних залоз, підвищити тургор та еластичність шкіри, зробити менш помітними вікові зміни – ці та інші питання здатний вирішити саме кріомасаж.
Кріомасаж у MyDerm, місто Київ
Вплив на шкіру рідким азотом – одна з найпопулярніших процедур у сучасній косметології. Таку послугу пропонує кожна косметологічна клініка. У Києві записатися на прийом до косметолога для проведення такої процедури можна у клініці MyDerm.
Хоча кріомасаж абсолютно безпечний для пацієнта, працювати з рідким азотом повинен виключно кваліфікований фахівець, який чітко розуміє правила проведення процедури і знайомий з усіма запобіжними заходами.
Відгуки про застосування локальної кріотерапії, залишені нашими клієнтами, говорять про те, що фахівці нашої клініки знають усі тонкощі проведення кріомасажу, що дозволяють у короткий термін досягти необхідного результату.
Як виконується масаж азотом
Для виконання традиційного кріомасажу потрібні спеціальні аплікатори, змочені в рідкому азоті. Їх мають паралельно поверхні шкіри і легкими безперервними рухами переміщаються масажними лініями.
Одним з різновидів кріомасажу є аерокріомасаж. В цьому випадку вплив здійснюється азотно-повітряним струменем, що знаходиться під тиском у спеціальному апараті. Такий спосіб проведення процедури дозволяє виконати кріомасаж важкодоступних місць, наприклад, крил носа, повік чи шкіри біля губ. Метод дозволяє ретельно дозувати вплив холоду та повністю виключає мікротравми та інші ушкодження. Із застосуванням такого приладу часто проводять кріомасаж волосистої частини голови, що стимулює живлення цибулин і дозволяє перешкоджати ранньому облисіння. Кріомасаж волосся сприяє активному зростанню і благотворно позначається на їхньому стані.
Показання до проведення процедури
Холод благотворно впливає на багато процесів, що відбуваються в людському організмі. Вже після кількох сеансів кріомасажу можна помітити такі зміни:
- покращується стан шкірного покриву;
- обличчя виглядає свіжішим;
- розгладжуються дрібні мімічні зморшки;
- контур обличчя відчутно підтягується;
- сповільнюється процес в’янення;
- гаснуть запальні процеси;
- нормалізується терморегуляція;
- відновлюється робота сальних залоз;
- зменшуються прояви себореї;
- зміцнюються волосяні цибулини;
- сповільнюється процес випадання волосся.
Кріомасаж обличчя та інших частин тіла відмінно допомагає при лікуванні висипу вугрів, розацеа, демодекозу та інших шкірних проблем. У псоріатичних хворих спостерігається зменшення набряклості, знімається свербіж. Процедура чудово впливає на процеси омолодження обличчя і тіла – з її допомогою відновлюється пружність і форма грудей, трохи зменшуються жирові відкладення, знімаються набряки.
Кому не можна робити кріомасаж
Як і будь-яка медична процедура, кріомасаж має свої протипоказання. Процедуру не можна проводити пацієнтам, які страждають на такі порушення, як:
- онкологія;
- будь-які хронічні хвороби під час загострення;
- серцево-судинні захворювання у тяжкій формі;
- гнійні запальні процеси дома впливу;
- купероз;
- мігрені;
- епілепсія та інші психічні порушення;
- холодова алергія;
- атеросклероз судин.
Під час сеансу кріомасажу може спостерігатись невелике поколювання шкірного покриву. У людей із надто чутливою шкірою протягом кількох годин може виявлятися невелика набряклість та почервоніння. Усі негативні моменти проходять самостійно та не вимагають додаткової корекції. В
артість кріомасажу на день звернення можна уточнити у адміністратора клініки, зателефонувавши за номерами телефонів, вказаних на сайті.