Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

Лікарі-трихологи

Консультація трихолога у Києві

 

Густе, блискуче, доглянуте волосся – невід’ємна частина образу здорової, успішної людини. Далеко не завжди для усунення ламкості, тьмяності та рясного випадіння волосся вистачає правильно підібраного шампуню.Часто виявити та усунути причину такого стану можна лише з професійною допомогою.

 

Отримати консультацію трихолога у Києві ви можете в MyDerm. Завдяки багаторічному досвіду та постійному підвищенню кваліфікації лікар нашої клініки допоможе кожному знайти та усунути причину проблем із волоссям.

 

Під час прийому фахівець вислухає скарги пацієнта, збере анамнез, проведе необхідні дослідження та процедури для встановлення діагнозу, а в деяких випадках може направити на консультацію до суміжних фахівців. Вчасно встановлена ​​причина проблеми дозволить трихологу правильно розробити тактику лікування і поліпшити стан волосся.

 

Не варто відкладати звернення до лікаря або самостійно застосовувати прийоми та рецепти з Інтернету. Щоб записатися на консультацію до трихолога в нашу клініку в Києві – достатньо зателефонувати нам за номером, вказаним на сайті, або скористатися формою онлайн запису.

 

Записатися на прийом до трихолога в клініку MyDerm

 

Після запису на прийом до трихолога клініки MyDerm ви можете бути впевнені, що спілкування з лікарем пройде у максимально комфортній та дружній атмосфері.

 

Насамперед лікар вислухає скарги, поставить необхідні питання і збере максимально повний анамнез – це важливий етап у постановці діагнозу та виборі методів лікування.

 

Далі фахівець найчастіше проводить трихоскопію – процедуру для оцінки стану волосся, його типу та структури.

 

За допомогою цієї маніпуляції можна визначити щільність волосяного покриву та співвідношення активних та сплячих волосяних цибулин. Для проведення діагностики MyDerm застосовується апарат FotoFinder bodystudio ATBM.

 

Також при необхідності лікар-трихолог призначає аналізи, щоб визначити можливий дефіцит вітамінів та мікроелементів в організмі.

 

Важливо пам’ятати, що причини проблем з волоссям можуть бути різними. Тому в процесі огляду та збору анамнезу трихолог може звернутися за допомогою до суміжних фахівців – ендокринолога, гастроентеролога, невролога та інших.

 

Після встановлення діагнозу лікар складає план лікування, який може включати як, наприклад, рекомендації щодо корекції харчування, так і прийом лікарських препаратів, проведення різних процедур.

 

Існує достатньо причин, через які варто записатися на прийом до трихолога в клініку MyDerm. Ось лише деякі з них:

 

 • спеціаліст має профільну освіту, багаторічний досвід роботи та постійно підвищує свою кваліфікацію;
 • індивідуальний та комплексний підхід до кожної ситуації, уважність та професійне ставлення лікаря до пацієнтів;
 • наявність необхідного обладнання для проведення діагностики та лікування;
 • можливість здати аналізи та за необхідності отримати консультацію інших фахівців в одній клініці.

 

Основні причини звернення до лікаря трихолога

 

Лікар-трихолог допомагає впоратися з різноманітними проблемами, що стосуються волосся та шкіри голови. Серед основних причин звернення до цього фахівця можна виділити такі:

 

 • випадіння волосся;
 • стригучий лишай;
 • облисіння (алопеція);
 • себорея;
 • надмірна жирність волосся;
 • грибок шкіри голови;
 • лупа;
 • ламкість та сухість волосся;
 • гнійничкові ураження;
 • подразнення шкіри;
 • ураження вошами;
 • уповільнення росту волосся.

Своєчасне проведення діагностики допоможе встановити причину появи лупи, різних запалень, надмірної жирності шкіри голови та інших проблем. Також, окрім проведення діагностики та лікувальних процедур, лікар-трихолог допоможе підібрати доглядову косметику для волосся, яка зможе покращити їх стан та зовнішній вигляд.

 

Ціна консультації трихолога

 

Ціна консультації трихолога в клініці MyDerm дозволить кожному записатися до фахівця відразу ж після появи проблеми, не відкладаючи її рішення надовго.

 

Загальна вартість прийому лікаря включатиме ціну консультації, додаткових обстежень та процедур. Уточнити ціну послуг трихолога у нашій клініці Ви можете у відповідному розділі сайту, по телефону або безпосередньо у клініці.

 

Не тягніть з візитом до фахівця, запишіться до трихолога в MyDerm вже сьогодні та особисто оціните високу кваліфікацію лікаря, високі стандарти обслуговування та дружню атмосферу, що панує у нашій клініці.

 

Запис на прийом