Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

Гінекологи

Доказовий лікар-гінеколог, лівий берег Київ

Своєчасне та регулярне відвідування лікаря-гінеколога важливе для збереження жіночого здоров’я та запобігання або своєчасного виявлення різних захворювань. Тому важливо знайти хорошого фахівця, до якого можна звернутися для профілактичного огляду чи  на консультацію за наявності скарг.

 

Лікар-гінеколог, який веде прийом у MyDerm на лівому березі, у своїй роботі керується принципами доказової медицини. Фахівець уважно вислухає Ваші скарги, проведе огляд та необхідні діагностичні процедури (наприклад, ультразвукове дослідження або забір аналізів), а також відповість на запитання, що вас цікавлять.

 

Ви можете записатися на прийом до гінеколога у зручний для Вас час до нашої клініки на Лівому березі Києва по вулиці Братиславській. Завдяки зручному розташуванню недалеко від станцій метро Лівобережна та Дарниця, Ви зможете легко дістатися до клініки як особистим, так і громадським транспортом.

Чим відрізняється доказовий гінеколог і чому варто віддати перевагу відвідуванню саме такого фахівця? 

 

Під час пошуку “свого” лікаря часто можна почути, що варто віддати перевагу відвідуванню доказового гінеколога. І в цьому є сенс. Адже такий фахівець призначає препарати та використовує виключно методи обстеження, що мають доведений клінічно ефект та доцільність. Доказовий гінеколог не ставить неіснуючих діагнозів та не лікує аналізи пацієнта за відсутності скарг.

 

Такий підхід до діагностики та подальшого лікування гарантує результативність, а також відсутність непотрібних, “порожніх” призначень препаратів та процедур, які не лише не допомагають у лікуванні, але можуть навіть зашкодити.

 

Консультація та огляд лікаря гінеколога у клініці MyDerm

 

 

доказательный гинеколог в Киеве

 

Консультація лікаря гінеколога у клініці MyDerm проходить у максимально комфортній атмосфері. На початку прийому спеціаліст проводить бесіду, з’ясовуючи причину звернення, збираючи анамнез, уточнюючи скарги пацієнтки.

 

Далі проводиться гінекологічний огляд, під час якого лікар оглядає та оцінює стан зовнішніх та внутрішніх статевих органів, молочних залоз, лімфатичних вузлів. Крім того, при необхідності гінеколог проводить забір матеріалу (мазки, зішкріб) для лабораторних досліджень.

 

Лікар може призначити додаткові дослідження, а також рекомендувати консультацію суміжних фахівців (наприклад, ендокринолога) для уточнення діагнозу.

 

Є низка рекомендованих під час профілактичного прийому обстежень, які лікар гінеколог проводить під час огляду.

 

УЗД гінекологічне

 

Гінекологічне УЗД проводиться для огляду шийки та тіла матки, яєчників та маткових труб. Таке обстеження може проводитися трансвагінально чи абдомінально. Даний вид обстеження популярний завдяки своїй точності, доступності та безпеці.

Кольпоскопія 

 

Кольпоскопія є важливим діагностичним дослідженням у арсеналі лікаря-гінеколога. Вона передбачає вивчення піхви та шийки матки за допомогою спеціального приладу – кольпоскопа. Така маніпуляція допомагає виявити патологічні ділянки лежить на поверхні шийки матки.

PAP – тест 

 

Такий метод лабораторної діагностики, як PAP-тест (ПАП-тест), вважається “золотим стандартом” діагностики раку шийки матки. Процедура полягає в дослідженні матеріалу мазка із застосуванням особливої технології й дає максимально точний та інформативний результат.

 

Звернувшись до лікаря гінеколога в клініку MyDerm, ви можете бути впевнені у високій кваліфікації, професіоналізмі наших фахівців та використанні доказового підходу у діагностиці та лікуванні.

 

Естетична гінекологія

 

 

доказательный гинеколог

 

Заслуженою популярністю в нашій клініці користуються процедури естетичної гінекології. Вони спрямовані в першу чергу на покращення зовнішнього вигляду статевих органів, а також усунення вікових, післяпологових та інших змін в інтимній сфері.

Лікар гінеколог нашої клініки може запропонувати пацієнтам такі послуги, як інтимна контурна пластика, лікування рубців та деформацій, різні ін’єкції для покращення чутливості.

Такі процедури покликані допомогти жінці відчути себе сексуально привабливою у будь-якому віці.

Як записатися на прийом до лікаря-гінеколога

 

Записатися на прийом до лікаря-гінеколога у нашій клініці можна кількома способами.

Так, ви можете заповнити спеціальну форму на нашому сайті, вказавши своє ім’я, контактний номер телефону, а також бажаний день та час прийому.

 

Також можна зателефонувати за номером, вказаним у розділі “Контакти”, або замовити зворотній дзвінок.

 

Ну і звісно ж, записатися на прийом до лікаря-гінеколога ви зможете безпосередньо у адміністратора під час візиту до клініки.

 

Ціна консультації гінеколога

 

Ціну консультації гінеколога та інших послуг нашої клініки ви можете побачити у відповідному розділі сайту, а також уточнити у адміністратора по телефону чи особисто під час візиту.

 

Варто зазначити, що підсумкова вартість прийому фахівця може включати також ціну проведених процедур або забору матеріалу для дослідження.

Запис на прийом