Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

Фахівці

Лікарі дерматологічної клініки Myderm

У приватній клініці Myderm ми пишаємося тим, що пропонуємо широкий спектр медичних послуг для задоволення ваших унікальних медичних потреб.

Наша команда висококваліфікованих і відданих своїй справі лікарів спеціалізується в різних областях, гарантуючи, що ви отримаєте першокласний догляд, на який ви заслуговуєте. Прагнучи до досконалості та орієнтуючись на пацієнта, ми прагнемо бути вашими надійними медичними партнерами у Києві.


У клиниці MyDerm практикують лікарі


Наші досвідчені гінекологи готові надати співчутливу та персоналізовану допомогу жінкам різного віку. Якщо вам потрібні планові огляди, рекомендації щодо планування сім'ї або допомога у вирішенні конкретних гінекологічних проблем, наші фахівці подбають про ваше репродуктивне здоров'я та загальне благополуччя.

Здорова шкіра – це відображення загального стану здоров'я. Наші дерматологи є експертами в діагностиці та лікуванні багатьох шкірних захворювань, від повсякденних проблем до складніших проблем. Якщо ви страждаєте від прищів, екземи або потребуєте передових процедур по догляду за шкірою, наша команда дерматологів завжди готова допомогти вам досягти здорової та сяючої шкіри.

Здоров'я волосся відіграє важливу роль у нашій самооцінці та впевненості у собі. Наші трихологи зосереджені на діагностиці та лікуванні стану волосся та шкіри голови, пропонуючи індивідуальні рішення для стимулювання росту волосся та підтримки здорового середовища шкіри голови. Від лікування випадання волосся до терапії шкіри голови - ми прагнемо допомогти вам відновити життєву силу вашого волосся.

Здоров'я ваших ніг необхідне ведення активного і повноцінного життя. Наші ортопеди спеціалізуються на діагностиці та лікуванні захворювань стопи та гомілковостопного суглоба, допомагаючи вам подолати дискомфорт та покращити рухливість. Якщо вам потрібен звичайний догляд за стопами, лікування спортивних травм або вирішення хронічних захворювань стоп, наші фахівці з підіатрії допоможуть вам.

Ви можете довіряти нашим досвідченим хірургам, які нададуть кваліфіковану допомогу, коли операція стане необхідною. Наша хірургічна команда включає різні спеціальності, гарантуючи, що ви отримаєте найкраще лікування. Від невеликих процедур до складніших операцій ми приділяємо першорядну увагу вашій безпеці та комфорту протягом усього хірургічного шляху.


Чому варто вибрати приватну клініку Myderm?


Клініка MyDerm

Наш багатопрофільний підхід дозволяє нам вирішувати різні аспекти вашого здоров'я під одним дахом, роблячи ваш шлях до оздоровлення зручним та безперешкодним.

Філософія, орієнтована на пацієнта: Ваше благополуччя лежить в основі всього, що ми робимо. Ми прагнемо будувати міцні відносини, засновані на довірі, повазі та співпереживанні.

У приватній клініці Myderm ваше здоров'я та комфорт є нашими пріоритетами. Незалежно від того, чи ви шукаєте гінекологічну допомогу, дерматологічні процедури, відновлення волосся, рішення для здоров'я ніг або хірургічне втручання, наша команда прагне надати виняткові медичні послуги, на які ви можете покластися.

Будь ласка, призначте зустріч із нами сьогодні та відчуйте різницю на власному досвіді. Ваш шлях до оптимального здоров'я починається у дерматологічній клініці MyDerm!


Запис на прийом