Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27
service image

Трихологія

Трихологія є наукою, яка займається вивченням причин виникнення, особливостей терапії та профілактики захворювань волосся і шкірних покривів голови.

Запис онлайн

Краса волосся – це наслідок не тільки генетичної спадковості, а й правильного догляду, своєчасного лікування патології волосся. Трихологія є наукою, яка займається вивченням причин виникнення, особливостей терапії та профілактики захворювань волосся і шкірних покривів голови.

Проблема втрати волосся, їх ламкості може торкнутися кожного з нас, головне – вчасно звернутися до фахівця і визначити причину появи проблеми. Навіть найдорожчі шампуні та інші засоби для догляду за волоссям не зможуть зміцнити волосся, поліпшити їх стан, якщо їй не запобігти першопричина патології.

Проконсультуватися з досвідченим лікарем-трихологом можна в медичному центрі MyDerm. До компетенції фахівця входить огляд пацієнта, аналіз його скарг і проведення діагностики. Після встановлення діагнозу лікар визначає лікувальну тактику і контролює динаміку змін.

Крім того, трихолог дає рекомендації по правильному догляду за волоссям, попередження розвитку захворювань. Клініка знаходиться в Києві, ознайомиться з цінами на послуги і записатися на консультацію до фахівців можна на офіційному сайті медичного центру.

Багато хто вважає, що стрімке випадання волосся – це наслідок неправильного вибору шампуню. Однак в більшості випадків причиною цього стає:

 • гормональний дисбаланс;
 • метаболічні порушення;
 • вікові зміни;
 • нестача вітамінів;
 • розлад роботи органів травного тракту;
 • проведення хіміотерапії.

Трихология

Звичайно, в процесі пошуку причини патології не можна не враховувати спосіб життя пацієнта, екологічну ситуацію району, де він проживає, професійні шкідливості, а також особливості харчування.

Серед патологій, діагностикою та лікуванням яких займається трихолог, слід виділити:

 • алопецію;
 • грибкове ураження шкіри волосистої частини голови;
 • стригучий лишай;
 • ураження вошами, підшкірним кліщем;
 • себорею;
 • рання поява сивого волосся;
 • подразнення шкіри;
 • повільний ріст волосся;
 • сухість, ламкість волосся.

Трихология

Не слід забувати, що причиною випадання волосся може стати дисфункція внутрішніх органів. При наявності у пацієнта супутніх хронічних захворювань, може знадобитися консультація профільних фахівців, наприклад, ендокринолога або гастроентеролога. Після повного обстеження лікар визначає тяжкість хронічної хвороби, дає рекомендації. Скорегувати поживний режим допоможе дієтолог, що також необхідно для поліпшення трофіки волосся.

Окремо варто виділити психоемоційний фактор, який надає потужний вплив на стан волосся. У деяких випадках причиною облисіння є часті стреси, велике навантаження на роботі, неврози та інші захворювання нервової системи.

У трихолог з діагностичною метою широко використовується тріхоскопія, завдяки якій лікареві вдається оцінити стан, тип волосся, визначити їх структуру. За допомогою трихограми можна визначити число сплячий і активних цибулин, встановити щільність волосся.

Для діагностики в клініці використовується апарат FotoFinder bodystudio ATBM.

Після обстеження лікар визначає, які методи лікування будуть найбільш ефективними в кожному випадку індивідуально. Терапевтичний комплекс може включати як медикаментозні засоби, так і процедури. Лікування спрямоване на боротьбу з інфекцією, зміцнення коренів волосся, насичення вітамінами, мікроелементами, а також стимуляцію зростання.

Одним з методів лікування є фототерапія. Вона заснована на використанні ультрафіолетових хвиль, які мають протизапальну, імуномодулюючу ефектами. Терапія проводиться курсами, частота і тривалість яких визначається трихологом.

Цены на услуги

Запис на прийом

  Докладніше