Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27
service image

Подологія

На сьогодні подологія має в своєму розпорядженні не тільки сучасні методики лікування мікозів, також доступні дерматологічні технології, що незрівнянно розширили спектр послуг, які надаються.

Запис онлайн

Гарний стан нігтьових пластин ще з давніх часів вважався ознакою міцного здоров’я і благополуччя. Нігті є дзеркальним відображенням обміну речовин, який відбувається в організмі кожної людини. Ще стародавні лікарі могли тільки по поточному стану нігтів поставити більше десятка точних діагнозів. Здоровий зовнішній вигляд нігтьових пластин і на сьогодні — незмінний супутник успішності і здоров’я людини. Зміна стану нігтів може виступати наслідком різних проблем зі здоров’ям. Всі ці фактори стали визначальними в активному розвитку ще одного медичного спрямування – подології.

Сучасна подологія

На сьогодні подологія має в своєму розпорядженні не тільки сучасні методики лікування мікозів, також доступні дерматологічні технології, що незрівнянно розширили спектр послуг, які надаються. Ключовий напрямок в подології — кваліфікована і спеціалізована допомога людям, що страждають від грибкових уражень шкіри.

Крім того, подологія дозволяє вирішити питання, пов’язані із захворюванням стоп (що відносяться до ендокринологічних, хірургічних або дерматологічних проблем) і деформацією нігтьових пластин. Завдяки цьому, подологія займає сполучне місце між ортопедом, ендокринологом і пацієнтом. Часто існує додаткова взаємодія з фахівцями-дерматовенерологами. Адже саме вони першими зустрічають пацієнтів, проводять їх огляд і консультують з приводу отримання подологічної допомоги.

Одна з основних проблем людей, які зіткнулися з пошкодженням чи захворюванням нігтьових пластинок, — незнання того, куди можна звернутися для грамотної консультації і швидкого лікування. Найбільші труднощі у людей похилого віку, які мають множинні протипоказання до фармакологічних препаратів. Виражені пошкодження нігтьових пластин можуть значно знижувати якість життя людей у віці, роблячи їх пересування болючими. Саме в таких випадках необхідна якнайшвидша допомога подолога.

Послуги подолога в клініці «MyDerm»

Медичний центр «MyDerm» володіє сучасним подологічним кабінетом, який оснащений технологічним устаткуванням, що допомагає фахівцеві використовувати нові комбіновані методики із застосуванням апаратної обробки проблемних нігтьових пластин. Наші лікарі приймають пацієнтів будь-якого віку (в тому числі літніх), людей з порушеннями периферичного кровообігу і цукровим діабетом.

Лікарі-подологи в клініці «MyDerm» володіють передовими техніками лікування хвороб шкіри стоп і нігтів:

  • оніходистрофії;
  • травматичні оніхії;
  • бактеріальні оніхії.

Одна із актуальних проблем, яка стала справжньою мукою для багатьох людей, — врослий ніготь.

Поспішаємо застерегти вас від ризику опинитися заручником низькоякісних послуг, які найчастіше зустрічаються в манікюрних і педикюрних салонах. Провести корекцію після відвідування таких салонів досить складне завдання навіть для справжніх професіоналів.

Подологи медичного центру «MyDerm» працюють на стабільно високому рівні, здійснюючи лікування нігтів і проводячи процедури медичного педикюру. Крім того, наші фахівці готові надати ефективну допомогу в обробці шкіри стоп при «діабетичній стопі» і вираженому гіперкератозі.

Цены на услуги

Посмотрите видео о услуге

Запис на прийом

    Докладніше