Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27
service image

Видалення базаліоми (Метод Мооса)

Запис онлайн

Базаліома – це злоякісна пухлина в верхніх (базальних) шарах шкіри. Хоча цей вид раку розвивається досить повільно, позбутися від неї важливо якомога швидше.

Базальноклітинне новоутворення часто виникає на незахищених одягом ділянках епідермісу – обличчі, шиї, плечах або руках. Ізраїльські медики пов’язують його появу з частим перебуванням під агресивними променями сонця або контактом з деякими хімічними речовинами – ртуттю, миш’яком, деякими видами діоксинів, свинцем, бензолом та іншими.

У нашій клініці проводиться швидка діагностика і високоефективне видалення базаліоми методом Mohs.

Як проходить оперативне втручання

Мікрографічна хірургія Mohs в Києві – найкращий на сьогоднішній день варіант лікування такого захворювання. Вона являє собою видалення новоутворення з негайним пошаровим вивченням зрізаних тканин. Операція Mohs є щадить, не вимагає загального наркозу і проводиться під місцевою анестезією. У деяких випадках пацієнт вже через кілька годин може відправитися додому. Звичайно, після операції по Моссу ​​залишаються шрами, але їх зовнішній вигляд і розмір куди естетичніше, ніж після звичайного видалення тканин.

Весь хід операції можна умовно розділити на кілька етапів:

  • Хірург-онколог визначає візуальні кордони новоутворення, розмічає розташування за спеціальною шкалою і за допомогою скальпеля видаляє пухлину. На підставі розмітки створюється так звана карта пухлини, відповідно до якої проводяться подальші маніпуляції.
  • Віддалене утворення фіксується шляхом парафінування або заморозки, розділяється на шари та відправляється на мікроскопічне дослідження. Під час гістології визначаються ділянки, в яких залишилися ракові клітини – місце їх розташування наноситься на карту-схему.
  • На третьому етапі хірург додатково січе уражені ділянки, не торкаючись здорової тканини, і знову передає біоматеріал на гістологічне дослідження. Так повторюється до тих пір, поки порожнину рани не буде повністю очищена від злоякісних утворень.

Завершальним етапом операції стає реконструкція пошкодженої ділянки – ушивання рани або застосування технік пластичної хірургії для отримання прийнятного естетичного ефекту. Отримати консультацію та видалити Базалія шляхом хірургічного втручання Mohs за розумною ціною можна в клініці MyDerm. Наші лікарі мають високу кваліфікацію і зроблять все можливе, щоб від небезпечного освіти в вашому організмі не залишилося і сліду!

Результаты лечения

До
Після
Видалення базаліоми Круль Юліан Петрович
До
Після
Видалення базаліоми Круль Юліан Петрович
До
Після
Видалення базаліоми Круль Юліан Петрович
До
Після
Видалення базаліоми Круль Юліан Петрович

Запис онлайн

Цены на услуги

Запис на прийом

    Докладніше