Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Діагностика волосся ТрихоЛаб

Запис онлайн

Діагностика волосся ТрихоЛаб/TrichoLAB у Києві

Діагностика волосся ТрихоЛаб/TrichoLAB у нашій клініці в Києві дозволяє з найбільшою точністю досліджувати параметри росту волосся, а також отримати не одне, а цілих два консультативні висновки: перше - від лікаря-трихолога, який безпосередньо проводив процедуру, а друге - від закордонного спеціаліста, експерта компанії TrichoLAB.

Даний вид дослідження полягає в огляді, як правило, трьох областей голови - потиличної, лобової та скроневої - за допомогою спеціального цифрового дерматоскопа. Знімки, зроблені в процесі обстеження, надсилають до бази ТрихоЛаб, де їх аналізує та обробляє спеціальна програма, а також вивчає один із експертів трихологів. Після ретельного підрахунку параметрів росту волосся фахівець TrichoLAB вивчає отримані показники та дає свій медичний висновок.

На даний момент діагностика волосся ТрихоЛАБ є максимально інформативним дослідженням, оскільки дозволяє оцінювати найбільшу кількість параметрів росту волосся. Крім того, ця процедура не вимагає їх зрізання, тому проводити її комфортніше, ніж трихограму.

Щоб записатися в клініку MyDerm і пройти процедуру діагностики TrichoLAB, достатньо зателефонувати нам по одному з номерів, вказаних на сайті, або скористатися формою онлайн-запису.

Показання для проведення дослідження ТрихоЛаб/TrichoLAB

Диагностика волос ТрихоЛаб

Серед показань до проведення дослідження ТрихоЛАБ – випадіння та порідіння волосся, алопеція, інші захворювання шкіри голови. Крім того, ця процедура підходить для оцінки ефекту від проведеного лікування.

Дослідження TrichoLab показано за наявності таких скарг:

  • сухість або свербіж шкіри голови;
  • ламке, тьмяне, ослаблене волосся;
  • занадто повільний ріст волосся і т.п.

Його також можна використовувати для профілактичного огляду за відсутності скарг або динамічного спостереження за станом волосся і шкіри голови.

Процедура діагностики ТрихоЛАБ абсолютно нешкідлива, безболісна та не має протипоказань. Вона також не вимагає ніякої особливої ​​підготовки, проте бажано не фарбувати волосся протягом тижня перед проведенням дослідження. Наявність на шкірі голови барвника ускладнить проведення виміру необхідних параметрів.

Ціна аналізу ТрихоЛаб/TrichoLAB у клініці MyDerm

Ціну аналізу TrichoLAB у клініці MyDerm, а також інших послуг та досліджень Ви зможете побачити у відповідному розділі нашого сайту, уточнити по телефону або у адміністратора під час візиту.

Щоб у найкоротші терміни вирішити свої проблеми з волоссям і отримати красиву, здорову зачіску - приходьте в MyDerm. Тут зможете особисто переконатися - якість наших послуг значно вища за їхню ціну!

Запис на прийом