Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Видалення папіломи в MyDerm

Запис онлайн

Видалення папіломи в MyDerm

Складно знайти людину, яка ніколи в житті не бачив папілом, і не знає, що це таке. Дехто називає її «висяча бородавка», хоча насправді це доброякісне новоутворення, розвинуте в результаті активізації вірусу папіломи людини. Він настільки заразний, що знаходиться в організмі у 9 з 10 жителів планети. У більшості випадків він знаходиться в сплячому режимі та ніяк себе не проявляє. Активізація відбувається в результаті впливу різних чинників:

 • ослаблення імунітету після хвороби або переохолодження;
 • безладних статевих зв’язків або наявності ВІЛ / СНІД;
 • важкого стресу;
 • тривалого прийому антибіотиків або засобів, що пригнічують імунітет;
 • шкідливих звичок;
 • інфекційних захворювань.

Папіломи можуть проявлятися на будь-якій ділянці шкіри, але найчастіше формуються на статевих органах, в паху, на слизових оболонках, в періанальної зони, під пахвами або на шиї. У більшості випадків вони не заподіюють ніякого занепокоєння, і на них просто не звертають увагу. Однак є ситуації, при яких найкраще папіломи видалити. У Києві зробити це можна, звернувшись в медичний центр MyDerm. Дерматолог проведе невеликий огляд і допоможе швидко і з найменшими втратами для організму позбавитися від цієї неприємності. Вартість видалення папілом невелика і по кишені будь-якій людині.

Коли папіломи видаляти обов’язково

Наявність папіломи зазвичай не доставляє ніяких незручностей, особливо, якщо вона розташована в непримітному місці. Освіти ростуть повільно, не сверблять, не чешуться і взагалі ніяк себе не проявляють. При цьому не варто забувати про те, що подібно родимок, бородавок і іншим доброякісним шкірним наростам, вони за певних умов здатні переродитися в онкопатологію. Для негайного видалення існує ряд причин:

 • в разі появи почервоніння, свербіння, печіння або інших неприємних відчуттів;
 • при розвитку папіломатозу, при якому освіти швидко розростаються, захоплюючи певну ділянку шкіри;
 • якщо папілома постійно травмується при контакті з одягом або іншими предметами;
 • з естетичних міркувань, коли виріст розташовується на відкритих ділянках і створює косметичну проблему.

В інтернеті можна зустріти безліч порад щодо того, як можна видалити папілом самостійно, або способів її лікування. Незважаючи на привабливу перспективу заощадити, робити цього не потрібно. Папіломи бувають різні, і невміле поводження з ними може призвести до дуже серйозних проблем. Ціни на видалення папіломи цілком прийнятні та вже точно не є підставою для того, щоб ризикувати власним здоров’ям. Тим більше, що процедура абсолютно безболісна, в чому можна переконатися, вивчивши відгуки пацієнтів, вже скористалися послугами клініки MyDerm.

Які способи видалення папілом існують

При необхідності, видалити папілом можна різними способами:

 • Кріодеструкція – обробка рідким азотом. В результаті такої дії папілома руйнується під дією низької (-190˚С) температури. Метод не вимагає анестезії, однак не підходить для застосування на тонкій і чутливій шкірі, наприклад, на століттях.
 • Лазерне видалення – один з найбільш популярних способів, проводиться під місцевим знеболенням. Метод гарний тим, що лазер повністю випалює уражену ділянку, тому рецидив практично виключається. На місці впливу формується струп – скоринка відходить через 5-10 днів без сліду.
 • Електрокоагуляція – метод, при якому видалення відбувається за допомогою струму високої частоти. Спосіб не має протипоказань, але проводиться із застосуванням знеболення.Єдиний його недолік – ймовірність повторної появи наросту.
 • Радіохвильове видалення – висічення спеціальним радоіножом. Після проведення маніпуляції не залишається шраму або опіку, абсолютно не страждають здорові тканини. Радионіж використовують в тих випадках, коли потрібно згодом вивчити папілом на наявність патогенних клітин.

Видалення папілом звичайним хірургічним скальпелем застосовується вкрай рідко і тільки в тому випадку, коли будь-який інший спосіб дерматолог визнає неефективним. Найчастіше таким способом видаляють освіти, що вражають досить великий за площею ділянку шкіри. Для мінімізації больових відчуттів процедура проводиться під місцевим або загальним наркозом.

Цены на услуги

Запис на прийом