Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Видалення кондиломи в MyDerm

Запис онлайн

Вірус папіломи людини, яким на сьогоднішній день заражено переважна кількість жителів планети, має безліч різновидів. Саме від його типу залежить, яке зовнішній прояв матиме захворювання. ВПЛ 6 або 11 типу зазвичай проявляється у вигляді гострих кондилом – специфічного виду наростів доброякісної форми, розташованих в періанальної зоні, промежини або статевих органах. У деяких випадках кондиломи можуть утворюватися не в інтимній зоні, а в горлі або на мові, але ймовірність такого прояву 3-5%.
Через специфічність місця, в якому найчастіше локалізуються новоутворення, вони мають ще одну назву – генітальні бородавки.

Симптоми та причини появи захворювання

Кондиломи з’являються на шкірі та слизових далеко не кожної людини, зараженого ВПЛ. У 80% випадком імунна система самостійно справляється з навантаженням і пригнічує безконтрольний розвиток вірусу. Розвиток утворень відбувається внаслідок ослаблення захисних сил організму, яке може відбуватися під впливом таких чинників:

 • тривалий прийом лікарських препаратів;
 • переохолодження;
 • депресія і регулярні стресові ситуації;
 • недавно перенесена хвороба;
 • куріння;
 • різка зміна кліматичної зони;
 • вагітність або період лактації;
 • наявність ВІЛ або аутоімунного захворювання.

Наявність кондилом часто супроводжується виникненням неприємних симптомів:

 • свербінням і палінням в області геніталій;
 • підвищеною вологістю зони ураження;
 • відчуттям стороннього тіла.

У деяких випадках нарости ніяк себе не проявляють, але через те, що вони часто травмуються тісною білизною або при статевих контактах, найкраще видалити кондилому якомога швидше. Крім того, утворення надзвичайно заразні – ймовірність «нагородити» ними свого статевого партнера практично стовідсоткова. У більшості випадків відбувається також і самозараження, при якому кондиломи швидко поширюються, захоплюючи все нові ділянки здорової шкіри. Ще одна причина, по якій кондиломи краще видалити якомога швидше – їх можливість раптово перероджуватися в малігнізованих утворень.

Позбутися від новоутворень швидко і безболісно можна в нашій клініці. Фахівці MyDerm проведуть кваліфіковану діагностику і розроблять найбільш ефективну схему лікування. Ціни на видалення кондилом в MyDerm невеликі та залежать від ступеня ураження, місця розташування і способу деструкції, запропонованого дерматологом.

Як позбутися від кондиломи

Способи видалення кондилом залежать від того, де саме розташоване утворення. Внутрішні кондиломи усуваються медикаментозним шляхом. Лікар призначає противірусні, імуномодулюючі та протизапальні препарати. Таке ж лікування в деяких випадках призначається і після фізичного видалення зовнішніх кондилом, адже в процесі деструкції зникає тільки сам наріс, але не вірус, що провокує його появу.
Зовнішні кондиломи видаляються такими методами:

 • Електрокоагуляція – припікання утворень струмом високої частоти, що викликає денатурацію білкових з’єднань і руйнування клітин.
 • Кріодеструкція – обробка новоутворень рідким азотом, в результаті якої тканини кондиломи руйнуються під дією дуже низької (-190˚С) температури.
 • Лазерне видалення кондилом – випарювання клітинної рідини лазером, внаслідок чого клітини вірусу разом із зараженими тканинами гинуть.
 • Радіохвильове висічення – процедура, при якій кондиломи зрізаються з поверхні шкіри спеціальним радіоножом, яке зберігає тканини для проведення патогістологічного дослідження.

Спосіб видалення кондиломи в кожному конкретному випадку підбирає лікар, керуючись результатами досліджень і наявністю у пацієнта протипоказань до проведення тієї чи іншої процедури та супутніх захворювань.

Цены на услуги

Запис на прийом