Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Видалення ангіом в MyDerm

Запис онлайн

Доброякісні освіти, за формою і розмірами нагадують родимку червоного кольору, називають ангіомами. Здорова людина може їх навіть не помічати, адже ангіома не болить, не свербить і не приносить дискомфорту, особливо, якщо розташовується в місці, не надто щільно дотичної з одягом.
Одна з причин виникнення ангіоми – судинна патологія. Якщо освіта не заважає, на нього можна просто не звертати увагу, але бувають випадки, коли рекомендується негайне видалення ангіоми. У Києві процедуру виконують лікарі-дерматологи клініки MyDerm. Ціни на видалення ангіом цілком доступні кожному пацієнту, тому фінансова складова питання точно не стане перешкодою на шляху до здоров’я. Це дуже важливо, адже ангіома, як більшість інших новоутворень, здатна перероджуватися в пухлину злоякісного характеру.

Звідки беруться ангіоми

Неконтрольоване скупчення невеликих судин під шкірою трапляється в силу різних причин, серед них такі:

 • спадкові фактори;
 • захворювання підшлункової залози;
 • вагітність або підвищення рівня естрогену в силу інших причин;
 • порушення обміну речовин;
 • хвороби жовчного міхура і печінки;
 • зловживання алкоголем і куріння;
 • дефіцит вітамінів групи B;
 • онкозахворювання.

Крім можливого переродження, небезпека ангіом полягає в тому, що при випадковій травмі вона може сильно кровоточити та стає «відкритими воротами» для будь-якої інфекції. У більшості випадків фахівці пропонують видалити ангіому, не допускаючи розвитку негативного сценарію.

Як позбутися від ангіоми

Якщо ангіома розташовується на видному місці, заважає, болить, свербить або почала стрімко розростатися, з візитом в медичний центр затягувати не варто. Дерматолог уважно огляне освіту за допомогою дерматоскопи та розробить схему лікування. У більшості випадків її просто видаляють. Вартість видалення ангіоми залежить від методу, запропонованого дерматологом, розміру освіти та ступеня його ураження.
Тепер найбільш популярні такі:

 • Заморожування азотом (кріодеструкція). При впливі екстремально низької температури освіту руйнується. Особливістю такого методу є повна відсутність кровотечі. Кріотерапію часто використовують для видалення ангіом невеликого розміру.
 • Електрокоагуляція. В цьому випадку ангіома припікає струмом високої частоти. Такий метод останнім часом користується все меншою популярністю, адже в процесі загоєння можуть залишатися некрасиві рубці.
 • Склерозування. Ця методика застосовується для видалення кавернозної ангіоми. Щоб позбутися від проблеми, використовують солі йоду, які вводяться ін’єкційним шляхом. Спосіб дозволяє видалити ангіому в такому місці, де використання інших методів проблематично в силу різних причин.

  Removal of benign tumors in Cosmetic salon. The use of liquid nitrogen in dermatology. Sending puncture for analysis and mole cancer
 • Видалення ангіоми лазером. Така послуга є популярною і вважається найбільш ефективною. Пацієнт не відчуває неприємних відчуттів, адже втручання проводиться під місцевою анестезією. Лікар пошарово видаляє освіту, а на місці обробки формується тонка скоринка, яка відшаровується самостійно через 1-2 тижні. Спосіб хороший тим, що не залишає рубців і інших косметичних дефектів.
 • Хірургічний. Кров’янисте утворення просто січуть скальпелем. Така процедура використовується дуже рідко і тільки в тому випадку, коли видалення ангіоми іншим способом неможливо.

При виборі способу видалення фахівець орієнтується на розташування ангіоми, наявність у пацієнта протипоказань до тієї чи іншої процедури, враховує наявність супутніх недуг і інші фактори.

Цены на услуги

Запис на прийом