Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Установка скоби на врослий ніготь

Запис онлайн

Одним з напрямків роботи лікаря-подолога є лікування оніхокріптоз – захворювання, при якому відбувається вростання нігтьової пластини в бічну частину нігтьового ложа. Врослий ніготь найчастіше діагностується на великих пальцях ніг. Це не тільки виглядає неестетично, а й завдає пацієнтові сильний біль, причому не тільки при рухах, але і в стані спокою. Впровадження нігтя в прилеглі тканини супроводжується почервонінням, набряками та навіть нагноєнням. Причиною такого стану є неправильно підібране взуття, велике навантаження на ноги, непрофесійно виконаний педикюр з використанням щипців або фрезера.
З проблемою бореться ортоніксія, в основі якої лежить безопераційна корекція викривлених і врослих у валик нігтів за допомогою скоб і особливих пластин.

В чому полягає суть методики

Для усунення проблеми пацієнтові встановлюється скоба на врослий ніготь, що призводить до зміни напрямку росту, усунення його деформації. Залежно від тяжкості ситуації, лікування може займати від декількох місяців до декількох років, при цьому необхідний регулярний лікарський контроль.

Незважаючи на тривалість курсу, установка скоби на врослий ніготь має ряд переваг перед хірургічним видаленням:

  • ефективність;
  • безболісність;
  • відсутність періоду реабілітації;
  • збереження звичного способу життя.

Пристосувань для безопераційного лікування багато, і кожне з них має свої особливості.

Різновиди конструкцій

Скоби для врослого нігтя є пристрій з хромнікелевого дроту. У класичному варіанті це 2 гачки, які кріпляться по краях нігтя, і плоска пружинка в центрі. Для вирівнювання сильно деформованих нігтів використовують спеціальну скобу в 0,4-0,7 мм.
Скоба 3-ТО – пристрій з двох рівних частин з плоскою пружиною на кожній з них. Вони кріпляться між собою за допомогою петлі, що дозволяє регулювати натяг. Метод використовується для самих запущених випадків.
Скоба B / S – часто встановлюється на тонких нігтях. Виглядає як скловолоконна платівка підвищеної пружності. Практично непомітна, але вимагає заміни кожні 4-5 тижнів.
Скоба Combiped – комбінована металопластикова конструкція, яка застосовується в тих випадках, коли ніготь вростає тільки з одного боку. Металевий гачок заводиться під ніготь, а пластинка з пластмаси кріпиться зверху. Система ефективна навіть при маленькій площі нігтя і з успіхом використовується для лікування дітей.
Скоба Фрейзера – універсальний пристрій з двох гачків з пружинкою посередині. Застосовується повсюдно і на будь-якій стадії вростання. Вимагає декількох корекцій у міру зменшення проблеми.

Скоби від врослого нігтя, незалежно від конструкції, значно знижують тиск на нігтьову складку і створюють поперечне натяг пластини нігтя під потрібним кутом і з урахуванням інших необхідних параметрів. Для отримання потрібного ефекту необхідна регулярна корекція у подолога – зміщення конструкції в правильному напрямку. Вартість лікування розраховується індивідуально і залежить від стадії проблеми, ціни самої конструкції та інших показників.

Цены на услуги

Запис на прийом