Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Склеротерапія в MyDerm

Запис онлайн

Хронічним ураженням вен в нашій країні страждає близько 70% населення – чоловіки та жінки у віці від 18 до 80 років. Некрасиві судинні зірочки, випирають вени та вузли – це не тільки неестетичні, але і досить небезпечні прояви, впоратися з якими допомагає склеротерапія. У флебології це один з найбільш популярних і малотравматичних методів лікування патологій нижніх кінцівок.
Склеротерапія не припускав виконання хірургічних розрізів. На ранніх етапах варикозу методика майже нічим не поступається класичної хірургії та дуже ефективна. Багато пацієнтів бояться будь-яких маніпуляцій, пов’язаних з болем, і дуже переживають через ймовірних ускладнень, тому заздалегідь хочуть знати, як проводиться склеротерапія.

Київ, як столиця, може «похвалитися» великою кількістю медичних центрів, що пропонують таку послугу, але далеко не всі з них мають сучасне і високотехнологічне обладнання і кваліфікованих фахівців. Все перераховане ви точно знайдете в клініці MyDerm. Записавшись на консультацію, ви зможете дізнатися всі тонкощі проведення такого втручання, як склеротерапія. Ціна обстеження і проведення самої процедури по кишені будь-якому пацієнтові, а відгуки тих, хто вже скористався послугами клініки, допоможуть позбутися від сумнівів.

Особливості методики

Склеротерапія – процедура, комфортна навіть для тих, хто боїться лікарів. Все проходить швидко і безболісно, ​​так що в більшості випадків не потрібно навіть анестезія.
варикозних змінах судин найчастіше пов’язано з такими факторами:

  • ожиріння;
  • сидяча або стояча робота;
  • генетична схильність;
  • вагітність;
  • травми ніг;
  • операційні втручання.

Можливо також і вплив інших факторів.

Залежно від типу ураження та розміру судин розрізняють три типи лікування:

  • Мікросклеротерапія – найпростіша і нетривала за часом процедура, застосовується для видалення судинних зірочок.
  • Склеротерапія під УЗД-контролем – використовується для лікування глибоких вен, проводиться із застосуванням інструментів, що забезпечують можливість контролювати введення спеціальних препаратів.
  • Foam-form процедура або пінна склеротерапія – годиться для обробки судин будь-якого калібру, але найчастіше застосовується для склерозування магістральних вен. В ході лікування використовується спеціальна піна, що складається зі склерозанта і біосумісного газу в співвідношенні 1: 4, яка розчиняється до закінчення втручання.

Суть методики дуже проста. В ході втручання лікар за допомогою тонкої голки вводить в порожнину вени спеціальний препарат – склерозант, під дією якого стінки судини злипаються і він перестає виконувати провідну функцію. При цьому пацієнт відчуває навіть менше неприємних відчуттів, ніж при звичайному внутрішньовенному уколі. Залежно від ступеня ураження, процедура триває близько 60 хвилин, після чого пацієнт відразу може відправлятися додому і займатися звичними справами.
Після проведення склеротерапії показана піша прогулянка тривалістю не менше години та носіння компресійної білизни протягом мінімум 2 тижнів.
Питання, що стосуються того, скільки коштує склеротерапія, слід обговорювати з лікарем під час консультації – все залежить від стадії захворювання та обсягів необхідного втручання.

Цены на услуги

Запис на прийом