Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Медичний манікюр в MyDerm

Запис онлайн

Медичний манікюр в MyDerm

На відміну від традиційного нейл-арту, який пропонується в кожному салоні краси, медичний манікюр – це процедура, що включає цілий комплекс заходів, спрямованих на усунення проблем і приведення рук в нормальний стан. У цьому випадку мова йде не тільки про видалення ороговілих ділянок шкіри, полірування і формуванні нігтьової пластини з подальшим декоративним покриттям. Манікюр медичний передбачає проведення омолоджуючих, лікувальних і відновних процедур у людей, які страждають захворюваннями шкіри рук і нігтьового ложа. Така послуга користується особливою популярністю в осінньо-зимовий період, коли шкіра рук піддається несприятливого впливу навколишнього середовища.

Кому потрібна така послуга

Медичний манікюр в Києві в клініці MyDerm виконує не просто салонний майстер, а кваліфікований фахівець-подолог. Це дозволяє вчасно діагностувати та усунути патології нігтьових пластин. Грибок нігтів або шкіри рук є прямим показанням для консультації мікології та розробки комплексу заходів для усунень проблеми.
Під час проведення процедури фахівець видаляє різні освіти – мозолі, бородавки та інші – зрізає огрубілу шкіру, вирівнює нігтьові пластини. На уражені ділянки носяться спеціальні лікувальні лаки, спреї та протигрибкові мазі.
Виконання медичного манікюру дозволяє боротися з надмірною сухістю шкіри, огрубілими ділянками. Для цього застосовуються спеціальні креми для догляду за сухою шкірою, зволожуючі лосьйони, парафінотерапія. Для усунення рубців, пігментних плям і інших косметичних дефектів застосовується щадний пілінг.


Процедура не пов’язана з ризиком для здоров’я і практично не має протипоказань. ПОДОЛОГ медичного центру MyDerm приймають пацієнтів будь-якого віку, незалежно від різновиду і стадії дерматологічного захворювання. Єдиним обмеженням в деяких випадках може вважатися вагітність. Медичний манікюр майбутнім мамам виконується з особливою обережністю. Після додаткового обстеження фахівець підбере методи, що виключають загрозу здоров’ю плоду.
переваги
Ціна медичного манікюру дещо відрізняється від традиційної процедури, яку проводять в косметичних салонах. Однак вартість цілком відповідає якості виконання і тим позитивним відчуттям, які пацієнт відчує після відвідування подолога.
Якщо ви до цього часу не вирішили, де зробити медичний манікюр, записуйтеся на прийом до лікаря-Подолога медцентру MyDerm. Відгуки пацієнтів, вже скористалися нашими послугами, свідчать про те, що після виконання процедури істотно знижуються хворобливі відчуття, зникають скарги на дискомфорт. Стан шкіри та нігтьових пластин швидко приходить в норму, а зовнішній вигляд і загальний стан помітно поліпшується. Ми раді бачити вас в нашій клініці!

Цены на услуги

Запис на прийом