Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Лікування грибка нігтів – оніхомікоз

Запис онлайн

Виходячи з медичної статистики, грибкові ураження займають близько 30% патологій нігтьових пластин. Таке захворювання надзвичайно заразне і його досить важко вилікувати самостійно. Лікувати грибок нігтів повинен лікар, причому кваліфікований. Тільки в цьому випадку вдасться повністю усунути проблему і не допустити рецидиву.
Мікоз нігтів – це не тільки неестетично. Захворювання призводить до серйозних уражень. Пробираючись в навколонігтьові тканини, грибок здатний викликати загальну інтоксикацію організму, що призводить до порушення роботи внутрішніх органів.
Лікування грибка в клініці MyDerm проводить кваліфікований фахівець, що дозволяє не сумніватися в правильності діагностики та ефективності застосовуваних методів.

Чим небезпечна грибкова інфекція

Оніхомікоз нігтів на руках і ногах виникає при ураженні тканин патогенними або умовно-патогенними грибами. Початкові симптоми захворювання пропустити досить легко, адже перші стадії відрізняються слабко симптоматикою. Явні ознаки захворювання проявляються тоді, коли хвороба почала прогресувати.
Грибкові захворювання вражають не тільки нігті, але і шкіру – стає явно помітно почервоніння і роздратування. Це істотно знижує якість життя і дуже небезпечно для людей, що мають ослаблений імунітет або низьку заживленість тканин. Наприклад, мікозних поразку стоп призводить до досить болючим відчуттям при ходьбі.
Лікування нігтьового грибка має бути своєчасним, адже захворювання може перейти на здорові нігті. Заразитися можуть і члени сім’ї, причому навіть в тому випадку, якщо не будуть контактувати безпосередньо з хворим. Грибкові ураження можуть стати причиною розвитку інших захворювань – псоріазу, екземи, алергічного дерматиту і риніту, астми – тому дуже важливо звернутися до лікаря при появі перших симптомів.

На що звертати увагу

Прийшов час записатися на прийом до фахівця, якщо ви помітили такі ознаки:

  • ніготь почав деформуватися;
  • нігтьові пластини стали ламкими, лущаться і розшаровуються;
  • ніготь потоншала або навпаки став занадто товстим і пухким;
  • помітний запальний процес – почервоніння, неприємні відчуття при дотику;
  • нігті змінили забарвлення, стали сіро-жовтими, потьмяніли.

Будь-який з цих симптомів повинен змусити насторожитися, а вже якщо з’явилося відразу кілька – зволікати не можна.

Як лікують оніхомікоз

Оніхомікоз точно не пройде сам по собі та рано чи пізно перейде в запущену стадію. Лікування грибка нігтів «бабусиними» методами, як правило, неефективно і призводить лише до погіршення ситуації.
Курс лікування медикаментозними препаратами може бути тривалим і займати кілька місяців – все залежить від стадії захворювання і площі ураження. Кінцевий же результат буде помітний ще пізніше, коли ніготь повністю відновиться.
Розробляючи схему лікування, лікар призначає антимікозні кошти. На ранніх стадіях захворювання це можуть бути креми, гелі, спеціальні спреї та мазі. Комплексне лікування включає також прийом атімікотіков в таблетках або ін’єкціях.
У деяких випадках показана лазерна терапія. Інноваційна методика заснована на імпульсному прогріванні лазером глибоких шарів нігтьового ложа, що призводить до знищення грибка.

Цены на услуги

Запис на прийом