Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Лазерне видалення вен

Запис онлайн

Що таке варикозне розширення вен на власному досвіді знає безліч людей. Але лише мала їх частина своєчасно звертається до лікаря, щоб на ранніх стадіях купірувати це захворювання, не доводячи ситуацію до критичної.
Варикоз – це не просто косметичний дефект, а й досить серйозна хвороба, несвоєчасне лікування якої здатне привести до появи трофічних виразок, тромбозу і іншим небезпечним наслідків. Тому, незалежно від того, скільки коштує видалити вени лазером або іншим доступним методом, зробити це потрібно якомога швидше. Зволікання в цьому випадку безпосередньо пов’язано з ризиком для життя.
Видалення вен за допомогою лазера – найбільш сучасна і ефективна методика боротьби з варикозом. Фахівці клініки MyDerm пропонують провести ендовенозную лазерну коагуляцію пацієнтам, що страждають від судинних патологій нижніх кінцівок. Ціни на лазерне видалення вен в нашому центрі доступні пацієнтам з будь-яким рівнем достатку і не стануть перешкодою на шляху до одужання.

Переваги лазерної дії

Суть ендовазальной коагуляції в тому, що під дією лазерного променя стінка роздутою вени як би склеюється і візуальне прояв захворювання сходить нанівець. Це не заважає повноцінному проходу крові, тому що ніяк не впливає на судини, розташовані глибше. Пацієнт не просто усуває косметичний дефект, а й уповільнює розвиток небезпечного захворювання, що загрожує ускладненнями.
Лазерне видалення вен на ногах характеризується рядом позитивних моментів:
· Відсутність шрамів і взагалі яких би то ні було слідів. При проведенні ЕВЛК роблять не розрізи, а лише невеликі проколи, даючи доступ световоду.
· Швидке одужання і відсутність госпіталізації. У лікарні залишатися не потрібно, а до звичного способу життя можна повернути вже до вечора.
· Миттєвий ефект. Видимі прояви захворювання зникають відразу – чекати не доведеться.
· Безболісність методу. Видалення лазером вен і судинних зірочок проводиться під місцевою анестезією – в загальному наркозі немає необхідності.
Крім того, лазерне видалення вен має куди менший ризик рецидивів у порівнянні, наприклад, з Флебектомія.
Коли можна, і коли не можна проводити операцію
Видалити вену лазером можна в таких випадках:
· При прогресуванні захворювання вен;
· При наявності таких симптомів, як важкість у ногах, набряки, болі після недовгої ходьби та інших навантажень;
· При схильності до утворення трофічних змін і виразок;
· При відсутності видимого результату традиційної терапії.
Для ендовазальной обробки лазером є і ряд протипоказань:
· Тромбоз глибоко розташованих судин;
· Атеросклероз артерій у важкій формі;
· Несвертиваемость крові;
· Цукровий діабет I типу;
· Патології серцево-судинного характеру;
· Ішемія нижніх кінцівок;
· Лактація і вагітність;
· Запалення шкірних покривів в зоні обробки;
· Вимушений постільний режим, при якому неможливо забезпечити необхідну рухову активність;
· Непереносимість анестетиків.
Процедура показана пацієнтам будь-якого віку – це ніяк не відбивається на результативності процесу обробки.

Як проходить операція

Процедура ЕВЛК проводиться відповідно до протоколу операції. Пацієнта кладуть на стіл, а лікар розмічає хід змінених судин і місця для введення лазера. Зона впливу ретельно обробляється антисептиком.
Проведення операції підпорядковується певним алгоритмом:

· Звіряючись з показаннями УЗД-апарату фахівець проколює вену катетером, що по відчуттях приблизно можна порівняти з внутрішньовенним уколом.
· Місце введення катетера обробляється анестетиком.
· Через катетер в порожнину вени вводиться світловод, і хірург впливає лазером на патологічно змінений ділянку, звіряючись з даними УЗД.
· Під дією лазерного променя тканини поступово нагріваються і склерозируются.
· По досягненні потрібного результату катетер і світловод витягуються, місце вилучення дезінфікується антисептиком і тампонується.· На ногу поміщається бандаж або застосовується компресійну білизну, а хворому пропонується здійснити прогулянку тривалістю не менше 60 хвилин. Тривалий період активного руху дозволяє забезпечити перерозподіл кровотоку по іншим судинах і активізувати роботу глибоких вен.

Після проведення процедури компресійні панчохи стануть супутником пацієнта на кілька місяців. П’ять днів його доведеться носити цілодобово, надаючи прооперованим судинах можливість повністю склеїтися. Протягом наступних 3-4 місяців компресійну білизну доведеться носити вдень і щодня гуляти пішки не менше години. На цей же період слід відмовитися від інтенсивних занять спортом, відвідування сауни або лазні.

Цены на услуги

Послугу надають

Запись онлайн

Запис на прийом