Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Лазерна епіляція в «MyDerm»

Лазерна епіляція в «MyDerm» – процедура з використанням інноваційного безболісного лазера-епілятора Moveo. Епіляція здійснюється досвідченими лікарями дерматологами з використанням найсучаснішого італійського обладнання.

Запис онлайн

Лазерна епіляція в «MyDerm» – процедура з використанням інноваційного безболісного лазера-епілятора Moveo. Епіляція здійснюється досвідченими лікарями дерматологами з використанням найсучаснішого італійського обладнання.
Багато людей вже гідно оцінили лазерну епіляцію Moveo, завдяки:

  • безболісній процедурі видалення небажаного волосся,,
  • високій швидкості епіляції будь-якої зони,
  • великій тривалості ипідсумкового ефекту,
  • можливості робити епіляцію навіть після засмаги.

Для лазерної епіляції використовується високошвидкісний лазер з сапфіровим наконечником, який мінімізує розсіювання променя по шкірі і підвищує ефективність процедури.

Відсутність больових відчуттів досягається зниженням температури оброблюваної поверхні до 15 ° C, це обумовлено контактною системою охолодження сапфірового наконечника.
Лазер впливає на фолікули волосся селективно.

Отсутствие болевых ощущений достигается понижением температуры обрабатываемой поверхности до 15 °C, это обусловлено контактной системой охлаждения сапфирового наконечника.
Лазер влияет на фолликулы волос селективно.

Лазерна епіляція Moveo в дерматологічній клініці «MyDerm» – новий погляд на сучасну дерматологію, ми прагнемо робити людей гарними і здоровими!

Цены на услуги

Запис на прийом