Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Флебектомія в MyDerm

Запис онлайн

Одним з найбільш кардинальних методів лікування варіакоза є флебектомія – метод при якому проводиться хірургічне видалення ураженої ділянки. Сам принцип проведення втручання був розроблений ще сто років тому і з тих пір постійно удосконалився. У сучасній практиці у випадках, коли більш щадні класичні методи не принесли очікуваних результатів, призначається операція.
Флебектомія – абсолютно безпечна процедура, що має цілком доведену ефективність. Глибоко розташовані вени, що забезпечують основний обсяг кровотоку, легко пристосовуються до зміни навантаження. Тому видалення частини судин, що беруть участь в процесі, не призводить до негативних наслідків.
У медичному центрі MyDerm флебектомія виконується кваліфікованими фахівцями, які мають чималий досвід роботи в цьому напрямку. У клініці застосовується сучасне високотехнологічне обладнання, що гарантує безпеку і результативність процедури.

Ціни на флебектомію в MyDerm цілком доступні та не можуть стати перешкодою на шляху до здоров’я.

Показання до проведення операції

Судинні патології нижніх кінцівок – досить серйозне питання, що вимагає негайного реагування. Запускати такий стан дуже небезпечно і загрожує ризиком для життя. Якщо на початкових стадіях з варикозним розширенням вен можна впоратися щадними методами, в тому числі та медикаментозно, то в запущеній фазі таке лікування не принесе результату.
Операція з видалення вен показана при:
патологічних змінах вен;
порушення кровотоку;
постійних болях в ногах;
появі ускладнень – тромбофлебіті, трофічних виразках і т.д.;
великому варикозі.
Під час проведення процедури лікар повністю видаляє судини, по яких надходить не більше 10% загального обсягу крові, тому таке радикальне лікування хвороби не призводить до подальших проблем зі здоров’ям.
Як і будь-яка операція, венектомія має протипоказання. Її не слід проводити в тих випадках, коли пацієнт не має можливість багато рухатися, страждає інфекційними захворюваннями ніг. Протипоказана процедура при тромбозі поверхневих і глибоких вен, а також в період вагітності та грудного вигодовування.

Техніка операції

Флебектомія проводиться тільки після проведення УЗД-діагностики та консультації флеболога. Найбільш часто застосовується комбінована процедура, яка представляє собою використання різних методів в залежності від необхідності. У неї входять:

  • мікрофлебоектомія – видалення ураженої ділянки через міні-прокол за допомогою особливого гачка;
  • стріппінг – усунення вен за допомогою тоненького зонда, що дає можливість впливати тільки на уражену частину судини;
  • кросектомія – ізоляція вени, ураженої варикозом, в місці її входження в глибоку вену;
  • сафенектомія – видалення великих венозних стовбурів, розширених варикозом.

Операція найчастіше виконується під спінальним наркозом і займає близько 3 годин. Після цього пацієнтові рекомендується залишатися під наглядом лікаря ще 1-2 дні.
Вартість флебектоміі залежить від безлічі факторів і може бути розрахована тільки індивідуально.

Цены на услуги

Послугу надають

Запись онлайн

Запис на прийом