Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Дитяча дерматологія

Флебология - розділ медицини який займається вивченням питань будови вен їх функцією, а також розробляє методи діагностики, венозної патології, лікування та профілактики захворювань

Запис онлайн

У 19 столітті минулого століття Тренделенбург било визначено походження варикозної деформації вен, причиною цього було «рефлюкс в сафено-феморальное сполучення».

Історія і сучасний стан

У нормі кров рухається з великої підшкірної вени в стегнову вену, але при патології має місце зворотний потік крові, що веде до переповнення нижчих відділів вени. Тренделенбург була запропонована операція – виділення великої підшкірної вени, її лідирування і перетин. З потоком часу методи по видаленню вен поступово удосконалювалися до Менія інвазивних методик так швейцарським дерматологом Мюллером було запропоновано малоінвазивне лікування варикозної хвороби яке носить назву мініфлебектомія – це удаланіе патологічно змінених вен через малінькіе проколи під місцевим знеболенням, яке на сьогоднішньому етапі добре поєднується як з класический операціями так і з лазерними.

В історії мало місце бути багато методів діагностики венозної патології, від функціональних проб до ренгенконтрастних методик. Але на даний момент добре себе зарекомендував такай метод діагностики як ультразвукова доплерографія яка дозволяє визначити конкретне місце патології, топографію судин пацієнта, напрямок і швидкість течії крові.

Основні захворювання у флебології

  • варикозна хвороба;
  • тромбофлебіт;
  • трофічна виразка;
  • судинні зірочки;
  • хронічна венозна недостатність та ін.
  • Послуги флеболога в клініці «MyDerm»

Послуги флеболога в клініці «MyDerm»

Клініка «MyDerm» володіє високим технологічним забезпеченням і кваліфікованими фахівцями для діагностики і лікування венозної патології.

Лікарі в клініці «MyDerm» використовують передові техніки в лікуванні варикозної хвороби, такі як:

склеротерапія (склерозування вен)
флебектомія
порційна мініфлебектомія і інші.

Цены на услуги

Послугу надають

Запись онлайн

Запис на прийом