Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

АСІТ-терапія

Запис онлайн

MyDerm – АСІТ-терапія у Києві

Алергія на різні речовини – одне з найпоширеніших захворювань серед дорослих, так і серед дітей. Його прояви доставляють хворому відчутний дискомфорт: свербіж, печіння, сльозогінність, постійну закладеність носа та інші. Крім того, люди, які страждають на алергічну реакцію на зовнішні подразники, обмежені у своїх можливостях. Їм недоступні прості людські радості – прогулянка в саду чи міському парку, певні види їжі, можливість завести кішку, собаку чи іншого домашнього вихованця. Люди, які страждають на алергію на пилових кліщів, змушені кілька разів на день виконувати вологе прибирання в приміщенні, де знаходяться.

Основне завдання лікаря-алерголога – повернути пацієнтові можливість вести повноцінне життя з мінімальною оглядкою на своє захворювання. Одним із найбільш сучасних методів, що дозволяють виконати це завдання, є АСІТ-терапія. В Україні ця послуга є досить популярною – метод добре зарекомендував себе, демонструючи чудові результати. Ціни на АСІТ-терапію в Києві цілком прийнятні, особливо якщо врахувати, що лікування проводиться курсами і займає не один тиждень.

 

Що таке АСІТ

абревіатура розшифровується як алергенспецифічна імунотерапія. Такий спосіб лікування дозволяє не просто пригнічувати неприємні симптоми, а впливати на причину їхньої появи.

Подразники оточують людину всюди, тому повністю убезпечитися від їхнього впливу на організм неможливо. Особливо, якщо йдеться про пилові кліщі або реакцію рослини, які ростуть повсюдно. Завдання АСІТ-лікування – знизити реакцію організму на збудник чи повністю придушити її.

Такий ефект досягається введенням в організм пацієнта спеціального препарату, який містить один або кілька причинно-значущих алергенів, що викликають патологічну реакцію. Кожне введення препарату супроводжується збільшенням дози алергену – організм пацієнта поступово звикає до нього та перестає реагувати так гостро.

Ціни на АСІТ-терапію можуть бути різними. Все залежить від тривалості курсу, складу «коктейлю» з алергенів, що вводиться в організм пацієнта, кількості компонентів, які містять препарат.

 

Кому потрібна АСІТ-терапія

Найчастіше алерголог пропонує такий метод лікування тоді, коли пацієнт не має змоги припинити постійний контакт з алергеном. Його застосовують у таких випадках:

 • поліноз;
 • сезонна алергія;
 • бронхіальна астма;
 • цілорічний алергічний риніт;
 • ринокон’юнктивіт.

Спосіб використовується також як профілактика поліпозів носових пазух та в інших цілях. Відгуки про АСІТ-терапію говорять про її ефективність – стан пацієнтів багаторазово покращується, а реакція на подразник проявляється рідко або зовсім зникає.

 

Діагностика та методи лікування

До призначення АСІТ-терапії пацієнту необхідно пройти додаткове обстеження, яке включає:

 • розгорнутий аналіз крові;
 • імунограму;
 • прик-тести (шкірні проби);
 • алерготести;
 • визначення рівня загального IgE.

Дослідження повинні проводитися не раніше ніж за 2-3 тижні до початку лікування.

Протиалергічна терапія може проводитися двома способами:

 • підшкірно – алерген вводиться ін’єкційним шляхом лікарем в умовах клініки;
 • сублінгвально – пацієнт самостійно приймає алерген у таблетках чи краплях під язик, а лікарський контроль здійснюється дистанційно.

Такий спосіб лікування алергії досить тривалий і може тривати від 3 до 5 років,протягом яких курси АСІТ-терапії доведеться приймати регулярно. Точні терміни та вартість АСІТ-терапії може оцінити лікар-алерголог після проведення додаткового обстеження.

Цены на услуги

Консультації фахівців

Название услуги

Цена, ₴

Консультація головного лікаря

900,00

Вторинна консультація головного лікаря

700,00

Консультація дерматолога/дерматовенеролога/трихолога

720,00

Вторинна консультація дерматолога/дерматовенеролога/трихолога

620,00

Консультація хірурга-онколога

720,00

Вторинна консультація хірурга-онколога

620,00

Консультація подолога

400,00

Консультація лікаря Дерев'янко Л.А. (к.м.н., доцент каф. КМУ)

1000,00

Повторна консультація лікаря Дерев'янко Л.А. (к.м.н., доцент каф. КМУ)

700,00

Консультація акушера-гінеколога

620,00

Вторинна консультація акушера-гінеколога

550,00

Консультація дерматолога/дерматовенеролога/трихолога (на іноземній мові)

1350,00

Послугу надають

Запись онлайн

Запис на прийом