Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Подологія

Хороший подолог в Києві — це фахівець, який зможе забезпечити найкращий догляд за вашими ногами. Подолог зможе оцінити стан Ваших стоп, нігтів та підбере оптимальний курс лікування. Крім того, подолог у клініці MyDerm зможе дати вам поради та рекомендації щодо збереження здоров'я ваших ніг, а також підібрати правильний домашній догляд.

Запис онлайн

Які проблеми вирішує фахівець-подолог

Врач-подолог клиники MyDerm

Подолог допоможе вирішити різні проблеми зі стопами, нігтьовими пластинами або шкірою ніг, починаючи від мозолів, грибка, врослих нігтів, закінчуючи мікозом і доглядом за "діабетичною стопою". Лікарі також можуть допомогти при сухих, потрісканих п'ятах та покращити загальний вигляд ваших ніг.

Якщо ви страждаєте від подібних проблем або хочете отримати від лікаря рекомендації по догляду за стопами, а також відповіді на питання, що вас цікавлять - запишіться на прийом до фахівця подолога в нашій клініці вже сьогодні.

Дитяча подолог

Врач-подолог производит лечение

Якщо ви шукаєте дитячого подолога - Ви прийшли в потрібне місце. У нашій клініці є фахівці, які базуються на роботі з дитячими ніжками, стопами та нігтями, враховуючи не тільки фізіологічні особливості організму, що росте, але й знаходячи підхід до кожного маленького пацієнта.

Клініка MyDerm надає широкий спектр медичних послуг, включаючи обстеження, діагностику та лікування таких станів болю в п'яті, натоптиші, мозолі, бородавки, ніготь на ногах та інші. Ми також надаємо рекомендації щодо правильного догляду за ногами та взуттям, щоб підтримувати здоров'я нігтів та стоп надалі.

Якщо у Вашої дитини проблеми зі стопами, нігтями або у вас просто є кілька питань до фахівця – ми будемо раді допомогти, адже ми розуміємо, наскільки важливо для дітей мати можливість бігати та грати, не відчуваючи болю, дискомфорту. Зателефонуйте сьогодні, щоб вибрати зручний час прийому.

Подологія як напрямок медицини

Врач-подолог Киев

Подологія, також відома як подіатрія, є досить молодою галуззю медицини, яка займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань нігтів і стоп. Лікарі-подологи - це медичні працівники, що спеціалізуються на комплексному догляді за ногами.

Фахівці використовують різні методи для лікування захворювань стопи, нігтів та шкіри ніг. До основних послуг лікаря-подолога належать:

  • Медичний педикюр/манікюр
  • Корекція та лікування врослих нігтів
  • Установка скоб для виправлення деформації нігтьової пластини
  • Лікування травми нігтя, протезування
  • Видалення мозолів та бородавок
  • Лікування грибка
  • Комплексний догляд для хворих на цукровий діабет та інші.

Подология

Лікарі-подологи часто працюють у тісному зв'язку з іншими фахівцями, такими як ортопеди, хірурги та судинні хірурги, дерматоги, ендокринологи, щоб забезпечити комплексний підхід до вирішення проблем зі стопами та підібрати максимально якісне лікування.

Щоб зберегти красу та здоров'я своїх ніг – звертайтеся до професіоналів до нашої клініки.

Запис на прийом