Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Плазмолифтинг

Плазмолифтинг – это современная косметологическая методика, с помощью которой эффект омоложения кожи достигается за счёт инъекций собственной плазмы пациента. Плазма – это жидкая часть крови.

Запис онлайн

Акційна пропозиція: Придбай курс плазмоліфтингу з 4 процедур, та 5 отримай безкоштовно!

Плазмоліфтинг - акційна пропозиція

Плазмоліфтинг в Києві, Україні

Плазмоліфтинг - досить нова процедура ін'єкційної косметології, що стрімко набирає популярності в Києві та по всій Україні. Вона полягає у введенні в проблемні зони плазми пацієнта, збагаченої тромбоцитами. Така маніпуляція запускає процеси регенерації, вироблення природної гіалуронової кислоти, колагену та еластину.

Усунення слідів вікових змін, покращення стану проблемної шкіри, корекція рубців і шрамів, відновлення та прискорення росту волосся – це далеко не повний список того, яких результатів дозволяють досягти ін'єкції власної плазми.

Дана косметична процедура дозволяє досягти значного омолодження та оновлення шкіри обличчя й тіла, покращення стану волосся, не вдаючись при цьому до більш радикальних процедур.

А враховуючи високу безпечність плазмоліфтингу, мінімум протипоказань, короткий реабілітаційний період та видимий ефект вже після першої процедури, стає зрозумілим, що популярність методу і серед пацієнтів, і серед лікарів-косметологів цілком заслужена.

Процедура плазмоліфтингу в клініці MyDerm

Процедура плазмолифтинга в клинике MyDerm

Варто пам'ятати, що процедура плазмоліфтингу має проводитися кваліфікованим фахівцем із медичною освітою, якому відомі всі нюанси даної маніпуляції.

В нашій клініці MyDerm плазмоліфтинг проводить досвідчений лікар-дерматолог, добре знайомий з інноваційними технологіями в галузі ін'єкційної косметології. Завдяки багаторічному досвіду роботи та постійному навчанню фахівець підбере для Вас оптимальний комплекс процедур для усунення вікових змін та інших недосконалостей шкіри.

Використання лікарем якісних сертифікованих матеріалів та сучасного обладнання від провідних світових виробників забезпечує проведення плазмоліфтингу у клініці MyDerm на найвищому рівні.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, високий професіоналізм співробітників, доброзичлива атмосфера - все це дозволяє зробити процедуру максимально комфортною, а результат - стабільним і довготривалим.

Плазмоліфтинг обличчя: ефект від процедури

Плазмолифтинг лица

Плазмоліфтинг шкіри обличчя, а також шиї, зони декольте, кистей рук можна проводити у будь-якому віці – за наявності шрамів, рубців, розтяжок, а також при виявленні перших вікових змін. До цієї процедури з поліпшення зовнішності можуть вдаватися як жінки, і чоловіки.

Серед основних показань до проведення плазмоліфтингу косметологи, як правило, називають такі:

 • поява мімічних та вікових зморшок;
 • сухість, в'ялість, надмірна пігментація шкіри;
 • тьмяний колір обличчя, а також поява темних кіл під очима;
 • наявність шрамів, акне, постакне, інших дефектів шкіри.

Ефект від процедури стає помітним особливо швидко при лікуванні акне. Кількість запалень на шкірі починає зменшуватися після першого сеансу. Крім того, відбувається звуження пір, нормалізація секреції сальних залоз, поступово зникають сліди постакне.

При проведенні плазмоліфтингу для досягнення омолоджувального ефекту зменшується набряклість, вирівнюється колір обличчя, а згодом підвищується тонус шкіри, стає чіткішим овал обличчя, усуваються поверхневі, а потім і глибокі зморшки.

Для досягнення більш вираженого та тривалого результату плазмоліфтинг обличчя можна комбінувати з іншими косметологічними процедурами. Щоб підібрати комплекс послуг, що найбільше підходить саме Вам - запишіться на консультацію до спеціаліста клініки MyDerm вже сьогодні!

Плазмоліфтинг шкіри голови - покази та особливості 

Плазмоліфтинг шкіри голови на сьогодні є однією з найбільш популярних і, що важливо, результативних процедур для покращення стану волосся. Ін'єкційне введення плазми дозволяє активізувати "сплячі" волосяні фолікули, а також стимулювати вироблення колагену, гіалуронової кислоти. Таким чином можна домогтися прискорення росту волосся, збільшення їх щільності та загального поліпшення зовнішнього вигляду.

Найчастіше процедура плазмоліфтингу шкіри голови рекомендується при:

 • випаданні волосся;
 • дифузній алопеції;
 • ламкості, тьмяності волосся;
 • сухості чи, навпаки, надлишковій жирності шкіри голови;
 • повільному зростанні волосся.

 Як правило, для досягнення максимального результату необхідно пройти повний курс із 4-10 процедур плазмоліфтингу шкіри голови. У деяких випадках ін'єкції плазми доповнюють мезотерапією, а також правильно підібраним домашнім доглядом за волоссям – у такому разі ефект буде найбільш вираженим та довготривалим.

Протипоказання до проведення плазмоліфтингу

Незважаючи на високий рівень безпеки, плазмоліфтинг, як і інші процедури ін'єкційної косметології, має певні протипоказання.

До них відносять:

 • захворювання крові;
 • аутоімунні захворювання;
 • інфекції та герпетичні висипання в зоні, що обробляється;
 • цукровий діабет;
 • прийом антикоагулянтів та порушення згортання крові;
 • вагітність та період лактації;
 • епілепсію.

Перед проведенням плазмоліфтингу обов'язковою є консультація лікаря, а також у деяких випадках – здавання аналізу крові для виключення протипоказань.

Вартість процедури плазмоліфтингу

Вартість сеансу плазмоліфтингу суттєво доступніша, ніж ціна контурної пластики, адже для проведення даної процедури не потрібні дорогі препарати та тривала підготовка. Компоненти, необхідних ін'єкцій, витягуються безпосередньо з крові пацієнта, маніпуляція проводиться амбулаторно і зазвичай не потребує навіть використання анестезії.

Щоб уточнити ціну на процедуру плазмоліфтингу в клініці MyDerm або записатись на консультацію до фахівця - зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.

Запис на прийом