Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Пластична хірургія

Пластична хірургія - це розділ хірургії, що займається оперативними втручаннями, спрямованими на усунення деформацій та дефектів будь-якого органу, тканини чи поверхні людського тіла.

Запис онлайн

Пластична хірургія в MyDerm

Дедалі більше людей вирішується такий відповідальний крок, як радикальна корекція зовнішності. Одні мріють усунути шрами, що нагадують про травму та проведену операцію, іншим не подобається форма носа, вух або хочеться зробити підтяжку обличчя, перетворюючись буквально на очах. Всі ці проблеми дозволяє вирішити пластична хірургія.

Пластична хірургія є медичною спеціальністю, спрямовану на поліпшення зовнішності та самопочуття пацієнта. Консультація пластичного хірурга є першим та важливим кроком на шляху до досягнення бажаних результатів.

Гарними хочуть бути все і скрізь. Незалежно від статі та віку – пластична хірургія допоможе вирішити проблеми, які не під силу косметологу, дерматологу та іншим фахівцям.

У Києві послуги пластичної хірургії надають спеціалісти центру MyDerm. Ми застосовуємо новітні методики лікування та сучасне обладнання, а про рівень роботи наших фахівців легко судити за відгуками, які залишили пацієнти клініки.

Операції дозволяють позбутися видимих дефектів, наявність яких псує зовнішній вигляд і погіршує якість життя пацієнтів. Вартість послуг пластичної хірургії дуже різна – все залежить від обсягу втручання, кваліфікації лікаря та ще багатьох супутніх факторів.

Послуги пластичної хірургії в клініці надаються на високому кваліфікаційному рівні, тому рішення звернутися за допомогою саме до нас приймає дедалі більше пацієнтів.

Наші фахівці допомагають вирішити проблеми як вродженого, так і набутого характеру.

У нас проводять такі операції, як:

 • блефаропластика (пластика повік);
 • видалення рубців, що залишилися після хірургічного втручання;
 • висічення шкірних новоутворень (ліпоми, атероми та ін);
 • підтяжка обличчя;
 • ліпофілінг;
 • видалення опікових шрамів, а також дефектів від порізів, укусів і т.д.

Також проводяться інші втручання, показані в тих випадках, коли з проблемою не зміг впоратися дерматолог або виявилися неефективними методи, що застосовуються в сучасній косметології.

Консультація пластичного хірурга

Консультація пластичного хірурга – важливий крок для тих, хто розглядає можливість пластичної операції. Під час консультації пацієнт має можливість обговорити свої очікування та поставити питання фахівцю.

Пластичний хірург, у свою чергу, проведе ретельну оцінку пацієнта з огляду на його фізичний та психологічний стан. Він надасть інформацію про доступні процедури та альтернативи, пояснить можливі ризики та очікувані результати. Консультація дозволяє пацієнтові прийняти поінформоване рішення та розробити індивідуальний план лікування.

Консультація також допомагає пацієнтові встановити довірчі відносини з хірургом та переконатися у його професіоналізмі та досвіді.

Важливо відзначити, що на консультація пластичного хірурга пацієнт може розповісти про свої бажання та проблеми, знаючи, що його інформація буде опрацьовуватись з дотриманням медичної етики та конфіденційності.

Переваги сучасної пластичної хірургії

Пластична хірургія – ефективний, безпечний та сучасний спосіб усунути недоліки зовнішності. Такі результати досягаються завдяки трьом основним принципам:

 1. Швидкість – із застосуванням сучасних методик дедалі більше операцій стало можливим проводити амбулаторно чи в умовах денного стаціонару. Можливість обійтися без тривалої госпіталізації дозволяє суттєво зменшити вартість лікування.
 2. Безболісність – інноваційні методи анестезії дозволяють обійтися без глибокого наркозу, у результаті медикаментозне навантаження на організм пацієнта істотно знижується.
 3. Атравматичність. Хірурги все частіше застосовують малоінвазивні методики, суттєво скорочуючи термін реабілітації після оперативного втручання. 

Сукупність цих принципів показує хороші результати, що дозволяє лікарям щодня допомагати великій кількості пацієнтів.

Протипоказання у пластичній хірургії

Будь-яка операція – це серйозне втручання в організм пацієнта, тому не дивно, що до пластичної хірургії є певні протипоказання:

 • порушення згортання крові;
 • цукровий діабет у декомпенсованій фазі;
 • злоякісні новоутворення;
 • ВІЛ;
 • гепатит та інші інфекційні хронічні захворювання;
 • гіпертонія у стадії загострення;
 • епілепсія та психічні захворювання;
 • схильність до формування келоїдних рубців;
 • індивідуальна реакція на знеболювальні та інші препарати.

Є також і протипоказання тимчасової якості - період лактації, вагітність, будь-які захворювання в гострому періоді, хронічні хвороби.

Запис на прийом