Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Онлайн консультація

Формат онлайн консультації в наш час набуває все більшої популярності, оскільки - це можливість отримати професійну пораду або навіть план лікування не відвідуючи клініку.

Запис онлайн

Багато лікарів ведуть повторний, а деякі і первинний прийом онлайн. При цьому якщо є необхідність додаткових обстежень та взяття аналізів – лікар дає список, а пацієнт звертається до найближчої лабораторії, що дуже зручно та економить час, який міг би бути витрачений на візит до клініки.

Фахівці клініки МайДерм також вирішили надати своїм пацієнтам можливість он-лайн консультування.

Лікарі клініки можуть прийняти пацієнта онлайн за попереднім записом. І лише у разі проведення наступних маніпуляцій може бути призначений очний повторний прийом.

У нас в клініці доступна онлайн-консультація фахівців наступних напрямків.

  • Дерматолог
  • Трихолог

Переваги онлайн консультації:

  • Немає необхідності витрачати час на дорогу та очікування лікаря
  • Можливість отримати консультацію чи уточнити призначення, відкоригувати лікування, перебуваючи у відрядженні чи відпустці.
  • Можна відвідувати "свого" фахівця, навіть якщо лікар не перебуває в клініці, але продовжує вести прийом
  • Можливість отримати альтернативну думку про призначене іншим фахівцем лікування

Онлайн консультація дерматолога

Онлайн консультація дерматолога, трихолога

Лікар дерматолог часто без проблем може провести онлайн-консультацію і навіть поставити діагноз, якщо отримає якісні фото висипів або шкірних новоутворень.

Наша клініка і раніше надавала можливість оцінити родимки, не виходячи з дому в рамках акції до всесвітнього дня боротьби з меланомою. Звичайно, в деяких ситуаціях, коли є необхідність у додаткових дослідженнях, лікар направить Вас вже безпосередньо до клініки, але для первинного прийому та збору анамнезу достатньо буде і онлайн консультації.

Онлайн консультація трихолога

Лікар трихолог - це фахівець, який допоможе Вам вирішити проблему випадання волосся або його тонкощі, ламкості, а також до нього звертаються з будь-якими питаннями щодо шкіри голови.

Більшість питань можна обговорити з фахівцем онлайн. При первинному прийомі лікар поставить загальні питання щодо Вашого здоров'я, перенесених захворювань, харчування, прийому вітамінів та про пройдені обстеження.

За наявності чітких фотографій волосяного покриву можна навіть припустити причини випадіння волосся. Однак, найчастіше Вам буде призначено додаткові аналізи, щоб перевірити стан щитовидної залози, наявність дефіцитів тих чи інших вітамінів та виключити анемію.

Після того як Ви отримаєте результати аналізів, також в режимі онлайн лікар може призначити Вам лікування. У тому випадку, якщо Вам будуть рекомендовані процедури, наприклад, плазмоліфтинг або біоревіталізація - буде потрібно вже очний візит до клініки. В інших випадках - Ви можете почати лікування відразу після консультації.

Для того, щоб записатися на онлайн консультацію, зв'яжіться з нами будь-яким із способів представлених на сайті і наш адміністратор підбере для Вас зручний час і месенджер, в якому Ви зможете отримати консультацію спеціаліста.

Запис на прийом