Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Косметологія

Косметологія - наука, що вивчає естетичні проблеми організму людини, їх етіології, прояви та методи корекції, також - зведення методик, спрямованих на корекцію естетичних проблем зовнішності людини

Запис онлайн

Медична косметологія в MyDerm

Обличчя – візитна картка будь-якої людини, тому доглядати її необхідно починаючи з раннього віку. Задовольнити вікові потреби шкіри та запобігти її передчасному старінню допомагає косметологія. У Києві можна звернутися до послуг косметолога, відвідавши центр естетичної медицини MyDerm. Тут вам запропонують широкий спектр послуг – класичні, ін'єкційні, апаратні та регенеративні процедури. Косметологічні послуги у клініці MyDerm надають фахівці високої кваліфікації. Переконатись у цьому допомагають відгуки пацієнтів, які вже скористалися послугами медичного центру.

 

Коли потрібна консультація лікаря-косметолога

Фахівець цього напряму медицини допомагає підтримувати красу, молодість та здоров'я шкіри. Сучасні методи діагностики дозволяють визначити індивідуальні особливості кожного пацієнта та розробити оптимальну схему профілактики та лікування естетичних проблем.

Косметологічні процедури, які пропонують фахівці нашої клініки, дозволяють на довгі роки зберегти красу та виглядати чудово у будь-якому віці. Консультація кваліфікованого косметолога необхідна для вирішення таких проблем:

 • усунення наслідків дерматологічних захворювань;
 • профілактики вікових змін;
 • нехірургічної корекції форми вилиць, підборіддя, овалу обличчя;
 • підбору косметологічних засобів для догляду за обличчям та тілом;
 • лікування куперозу;
 • професійного чищення особи;
 • усунення зморшок чи скорочення їх чисельності;
 • лікування гнійничкових висипів, акне;
 • омолодження;
 • усунення рубців, шрамів, постакне, пігментних плям та інших естетичних дефектів.

Використання високотехнологічного сучасного обладнання, інноваційних методик та якісних препаратів дозволяє досягти відмінних результатів, порівнянних із травматичною та досить небезпечною пластичною хірургією. Методики, що застосовуються в естетичній медицині, дозволяють надовго зберегти природні якості та молодість шкіри.

Косметологічні послуги

Сучасні клініки, у тому числі MyDerm, надають різні види послуг:

 • Естетична косметологія використовує комплекс заходів, що надають неінвазивний вплив на епідерміс. Фахівці застосовують різні методики - як ручні, так і апаратні техніки для проведення різних процедур та діагностики. Спеціально розроблені заходи забезпечують очищення, харчування та зволоження шкіри обличчя та всього тіла. Методи та косметологічні прийоми, що застосовуються у нашому центрі, спрямовані на омолодження та профілактику передчасного старіння.
 • Апаратна косметологія MyDerm пропонує різні види процедур з використанням сучасного спеціалізованого обладнання. Результатом стає видиме омолодження, вирівнювання рельєфу шкіри, усунення зморшок та інші косметичні ефекти. Завдяки своїй ефективності, апаратні методики набирають останніми роками все більшої популярності.
 • Ін'єкційна косметологія передбачає підшкірне та внутрішньошкірне введення різних препаратів – вітамінних коктейлів, філерів, нейротоксинів, – результатом впливу яких є усунення зморшок, корекція овалу обличчя, формування вилиць або збільшення губ.
 • Лазерна косметологія – швидкий та сучасний спосіб позбутися новоутворень, різноманітних шкірних дефектів, небажаного волосся у певних зонах. Також за допомогою лазерної дії можна усунути ознаки гіперпігментації шкіри.

Ціни на послуги косметолога в нашому медичному центрі є досить демократичними і цілком по кишені більшості пацієнтів. Записатися на прийом можна, зв'язавшись із адміністратором клініки або заповнивши онлайн-заявку.

Запис на прийом