Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Инъекционная косметология

Аппаратная косметология представляет собой использование специального оборудования и различных физических методов

Запис онлайн

Ін'єкційна косметологія у Києві

Ін'єкційна косметологія - один із найпопулярніших напрямів естетичної медицини останнього десятиліття. Відносна молодість цього напряму все ще насторожує багатьох жінок, проте ефективність процедур робить її все більш популярною та затребуваною.

Одна з основних проблем, яку ми хочемо вирішити за допомогою ін'єкцій краси - це старіння. Вже давно в пошуках чарівної пігулки краси ми звертаємось до різних неінвазивних косметичних процедур, проте досягти тривалого ефекту вдається дуже рідко.

Існує такий напрямок, як пластична хірургія, яка ефективно вирішує проблему вікових змін та дефектів обличчя. Однак, зважитися на радикальні заходи досить складно, та й операції зазвичай дорогі, та, як будь-яке оперативне втручання, можуть мати наслідки та протипоказання.

Альтернативою будуть процедури ін'єкційної косметології, які мають низку відчутних переваг у питанні молодості шкіри та краси:

 • Доступна вартість.
 • Мала інвазивність процедури.
 • Видимий результат, який тримається тривалий час.
 • Невеликий перелік протипоказань.
 • Короткий період реабілітації.

Якщо Ви хочете ближче познайомитись з процедурою ін'єкційної косметології – записуйтесь до клініки MyDerm. Досвідчений лікар косметолог-дерматолог відповість на всі питання, що Вас хвилюють, і за бажанням професійно проведе обрану процедуру в зручний час.

Види ін'єкційної косметології

До основних та найбільш затребуваних видів ін'єкційної косметології відносять:

 • Біоревіталізацію
 • Контурну пластику
 • Плазмоліфтінг
 • Збільшення губ
 • Мезотерапію
 • Ботулінотерапію
 • Уколи ліполітиків

Всі процедури проводяться ультратонкими голками або канюлями, що дозволяє доставити поживні речовини та препарати в глибокі шари дерми, при цьому практично не травмуючи шкірний покрив.

Плазмоліфтінг

При проведенні плазмоліфтингу тонкими голками плазма крові пацієнта вводиться підшкірно в ділянку голови, обличчя та шиї. Це допомагає запустити процес регенерації шкіри, розгладити дрібні зморшки та покращити колір обличчя. У випадку з волосяним покривом - курс плазмоліфтингу дозволяє активувати сплячі цибулини, тим самим збільшити густоту, надати волоссю здорового зовнішнього вигляду і зупинити випадіння.

Біоревіталізація

Біоревіталізація - це процедура, що полягає у введенні під шкіру гіалуронової кислоти, це дозволяє відновити втрачену вологу, а також запустити процес колагеноутворення.

Контурна пластика, збільшення губ

Контурна пластика - спрямована на відновлення контурів обличчя, підняття вилиць, збільшення губ, а також розгладжування вже глибших зморшок. Ефект досягається за рахунок введення філерів.

Мезотерапія

Мезотерапія – це ін'єкційне введення лікарських препаратів. Часто її проводять при лікуванні таких захворювань як купероз, акне, надмірна пігментація. Крім дії на шкірні дефекти, мезотерапія допомагає зволожити шкіру та запустити процес регенерації.

Уколи ліполітиків

Уколи ліполітиків спрямовані на зменшення жирового прошарку в локальних зонах, на які ми впливаємо ін'єкційно. За допомогою уколів ліполітиків можна прибрати "друге підборіддя", а також ефективно впоратися з так званими "жировими пастками", з якими не вдається впоратися за допомогою дієти та спорту.

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія, або уколи ботокса, як її прийнято називати - одна з найбільш популярних процедур ін'єкційної косметології. Під час процедури до проблемних зон підшкірно вводиться ботулотоксин типу А, який тимчасово блокує передачу нервових імпульсів, повністю розслаблюючи мімічні м'язи. Таким чином вдається розгладити шкіру в області введення препарату та уникнути появи нових зморшок. Ефективність ботулінотерапії у боротьбі зі зморшками не викликає сумнівів. До цієї процедури вдається кожна друга жінка старше 30 років.

Ін'єкційна косметологія у клініці MyDerm

Послуги з ін'єкційної косметології – це один із напрямків роботи клініки MyDerm. Для того, щоб процедури пройшли без ускладнень і були максимально ефективними в нашій клініці, їх проводить досвідчений косметолог з дерматологічною освітою.

Лікар точно знає, який препарат у якому дозуванні потрібно вводити і в яку область для досягнення бажаного ефекту.

Переваги процедур ін'єкційної косметології в клініці MyDerm:

 • стерильність
 • сертифіковані препарати
 • застосування знеболювання для мінімізації неприємних відчуттів
 • кваліфіковані спеціалісти
 • багато позитивних відгуків та успішно проведених процедур
 • повна інформаційна підтримка до проведення процедури та в період реабілітації

Ціни на послуги ін'єкційної косметології

Ціни на послуги ін'єкційної косметології залежать від обраної процедури та препарату, оброблюваної зони, кількості препарату, що застосовується, та інших факторів, тому щоб дізнатися точну ціну - необхідно попередньо пройти консультацію.

Лікар оцінить стан шкіри, підбере максимально ефективну процедуру і разом із

Вами розрахує кількість необхідних ін'єкцій та, відповідно, препарату.

Ознайомитись із приблизним прайсом на ін'єкції краси можна у відповідному розділі нашого сайту.

Якщо Вам потрібна додаткова інформація - звертайтесь до адміністраторів клініки або записуйтесь на консультацію будь-яким із способів, запропонованих на сайті.

Ми будемо раді бачити Вас у нашій клініці!

Запис на прийом