Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Фототрихограма

Фототрихограма волосся – це одна з найбільш інформативних та доступних діагностичних процедур у трихології. Вона разом із оглядовими фотографіями та трихоскопією є частиною “золотого стандарту” трихологічних досліджень

Запис онлайн

Фототрихограма у Києві

Для того, щоб з'ясувати причини алопеції, оцінити ефективність, результативність лікування та об'єктивно проаналізувати різноманітні показники росту волосся, крім огляду у трихолога часто потрібні додаткові дослідження.

Фототрихограма волосся – це одна з найбільш інформативних та доступних діагностичних процедур у трихології. Вона разом із оглядовими фотографіями та трихоскопією є частиною “золотого стандарту” трихологічних досліджень.

Фототрихограму у Києві проводять у клініці MyDerm. Ця процедура дозволяє проаналізувати такі важливі показники росту волосся:

 • підрахувати абсолютну кількість волосся, а також щільність їх росту на одиницю площі шкіри;
 • оцінити, скільки волосся знаходиться у фазі росту і у фазі відпочинку;
 • з'ясувати швидкість росту волосся та інтенсивність їх випадання;
 • визначити ступінь витончення волосся.

Також фототрихограма дає можливість найточніше визначити тип алопеції (андрогенний або дифузний), а надалі повністю контролювати хід лікування, відстежуючи навіть найменші та непомітні оку зміни.

Щоб записатися в клініку MyDerm на процедуру фототрихограми, зателефонуйте нам за номером телефону, вказаним на сайті, або скористайтесь послугою запису онлайн.

Показання для фототрихограми

До основних показань щодо такого проведення дослідження як фототрихограма можна віднести:

 • інтенсивне випадіння волосся, помітне їх порідіння або облисіння;
 • лущення шкіри волосистої частини голови, лупа, наявність дерматиту або екземи;
 • запальний процес, псоріаз;
 • недостатнє зволоження верхніх шарів шкіри, порушення вироблення шкірного сала;
 • підвищення ламкості та сухості волосся.

Фототрихограма – це безпечна неінвазивна процедура, яка не має протипоказань.

Пройти процедуру Фототрихограма у клініці MyDerm

Процедура Фототрихограмма

Процедуру фототрихограми у клініці MyDerm проводить досвідчений лікар-трихолог із використанням сучасного обладнання.

Це дослідження складається з декількох етапів:

 • під час підготовки фахівець проводить гоління волосся в одній, іноді двох зонах (на потилиці та лобово-тім'яній частині голови). Площа такої зони, як правило, не більше одного квадратного сантиметра, тому відсутність волосся непомітна оточуючим;
 • через 48-72 години лікар оцінює досліджувану зону за допомогою спеціального апарату трихоскопа. Зроблені під великим збільшенням знімки завантажуються у спеціальну програму, яка аналізує необхідні параметри стану волосся;
 • за результатами обстеження трихолог або одразу ставить діагноз і призначає лікування, або призначає додаткові дослідження;
 • для контролю та оцінки результативності лікування через кілька місяців (як правило, від 3 до 6) необхідно пройти процедуру фототрихограми повторно.

Ціна фототрихограми волосся у клініці MyDerm

Фототрихограмма в Киеве

Дізнатись ціну фототрихограми волосся, а також деяких інших послуг у MyDerm Ви можете у відповідному розділі сайту. З повним їх переліком та вартістю можна ознайомитись безпосередньо у адміністратора в клініці, або зателефонувавши по одному з номерів телефону, вказаних на сайті.

Записуйтесь і приходьте в MyDerm, щоб особисто переконатися, що професіоналізм наших лікарів та якість послуг набагато вищі, ніж їхні ціни!

Запис на прийом