Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Плазмотерапія Endoret

Запис онлайн

Плазмоліфтинг Endoret у Києві, в клініці MyDerm

Плазмоліфтинг Endoret PRGF - популярний покращений вид плазмотерапії, який дозволяє досягти вражаючих результатів від проведення процедури за рахунок використання новітньої технології Endoret PRGF (PRGF - Plasma Rich in Growth Factors).

Як Ви, напевно, вже знаєте, сама по собі процедура плазмоліфтингу полягає у введенні пацієнту власної плазми збагаченої тромбоцитами (англ. PRP – Platelet Rich Plasma). І вже в самій назві криється різниця між відомим плазмоліфтингом та плазмотерапією Endoret.

Технологія Endoret полягає у збагаченні плазми факторами росту, що запускає процеси регенерації в місці введення і в результаті ми отримуємо помітний та триваліший ефект.

Також дана технологія дозволяє повністю вилучити з плазми лейкоцити, наявність яких може бути причиною запалення в місці введення ін'єкцій. З усього вищесказаного випливає, що плазмотерапія Endoret має такі переваги:

 • Швидкий та добре помітний результат
 • Скорочення періоду відновлення за рахунок відсутності у плазмі лейкоцитів
 • Пролонгований ефект від плазмотерапії за рахунок факторів росту
 • Безболісність процедури та відсутність побічних ефектів, оскільки основою є власна плазма.

Endoret GEL - аутологічний філлер

Endoret Gel – це натуральний філлер, який виробляється шляхом нагрівання плазми збагаченої факторами росту у спеціальній печі Plasmatherm. Переваги даного філлера в тому, що після заповнення ним зморшок він моментально розгладжує шкіру, а через 7-10 днів запускається процес регенерації тканин, таким чином ми досягаємо тривалого ефекту омолодження та підвищення пружності, зволоженості шкіри. 

Також біологічний філер Endoret Gel не обтяжує тканини, як і плазма має більш короткий термін відновлення після проведення ін'єкцій та за рахунок основи, яка спочатку біологічно сумісна з організмом (оскільки виготовлена з власної плазми пацієнта) практично не має побічних дій.

Області застосування та протипоказання до плазмотерапії Endoret

Плазмотерапія Endoret

Плазмотерапія Endoret широко застосовується в різних галузях медицини та показує вражаючі результати.

Трихологія

Відновлення волосяного покриву та боротьба з випаданням волосся. Після проведення плазмотерапії Endoret прокидаються сплячі цибулини, волосся наповнюється вологою, що запобігає їх ламкості і перерізу. Як результат - більш густе, здорове і сяюче волосся.

Естетична гінекологія

Відновлення еластичності піхви та післяпологове відновлення. Плазмотерапія Endoret широко використовується для корекції зовнішнього вигляду зовнішніх статевих органів після пологів та за наявності вроджених дефектів. Застосовується при сухості піхви.

Дерматологія

Найбільш широко застосовується плазмотерапія Endoret у дерматології. Це і лікування акне, усунення постакне. Корекція шрамів та рубців. Омолоджувальна терапія. Боротьба з віковою пігментацією та інше.

Протипоказання до проведення плазмотерапії Endoret

Плазмотерапія Endoret має незначний перелік протипоказань. Серед абсолютних:

 • ВІЛ, гепатити, сифіліс
 • Онкологічне захворювання
 • Психічні хвороби
 • Захворювання крові, пов'язані з порушенням коагуляції

До тимчасових протипоказань відносяться:

 • Вагітність та лактація
 • Вірусні чи інфекційні захворювання
 • Дерматологічні захворювання у місцях введення ін'єкцій

Плазмотерапія Endoret у клініці MyDerm

Плазмотерапія Endoret у клініці MyDerm

У клініці MyDerm у Києві плазмотерапію Endoret проводять лікарі дерматологи, які мають необхідні знання та навички для якісного проведення даної процедури.

Процедура проводиться у кілька етапів:

 • Спочатку проводиться консультація спеціаліста (дерматолог, трихолог), у ході якої Вам розкажуть про плазмотерапію Endoret, визначать необхідну кількість процедур та, можливо, призначать попередньо аналізи.
 • Безпосередньо забір венозної крові. Кров набирає медсестра для подальшого відділення плазми у спеціальній центрифузі Endoret. Особливість даної центрифуги – використання низьких оборотів, що дозволяє зберегти життєздатність тромбоцитів, а за рахунок горизонтального центрифугування – більша їх кількість. Так при плазмоліфтингу PRP середня концентрація тромбоцитів у плазмі 300 000 на мл, то при використанні Endoret – 1 000 000 – 1 500 000 на мл. При цьому зміна циклів набір швидкості, поступова зупинка обертів дозволяє відокремити лейкоцити.
 • Наступний етап - це нанесення анестетика в місця подальшого ін'єкцій, щоб мінімізувати неприємні відчуття від проведення процедури.
 • Далі відокремлюються різні фракції плазми. Плазма, насичена факторами росту, вводиться під шкіру за допомогою мікроін'єкцій, після чого інша фракція плазми наноситься безпосередньо на шкіру, посилюючи тим самим ефект.

Сліди від ін'єкцій найчастіше повністю зникають через 4-5 годин.

Ендорет – це запатентована технологія. Для проведення процедури використовують спеціальні одноразові набори, які розраховані на одного пацієнта та містять все необхідне для проведення процедури. Це забезпечує стерильність та якісне виконання плазмотерапії.

Залишилися питання? Телефонуйте! ми надамо Вам детальну консультацію та підберемо зручний час для проведення процедури!

Запис на прийом