Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Дитяча дерматологія

Дитяча дерматологія – це діагностика та лікування різних захворювань шкіри, волосся та нігтів дитини

Запис онлайн

Дитяча дерматологія в MyDerm

Дитячі шкірні хвороби - одні з найбільш поширених патологій, тому дерматологічні послуги досить затребувані. Практично кожен батько час від часу спостерігає прояв на шкірі малюка висипу, які мокли ранок, почервоніння, лущення та інших неприємних моментів. Не варто списувати все на брудні руки або невідповідні продукти харчування, адже причин може виявитися набагато більше.

Шкіра дитини дуже сприйнятлива до різних факторів і проявів. Справитися з негативним впливом на організм дитини дозволяє дитяча дерматологія. У Києві вирішити будь-які шкірні проблеми юних пацієнтів допоможуть лікарі дитячого дерматологічного відділення клініки MyDerm. Фахівці проведуть діагностику захворювання, визначать причину недуги та вживуть необхідних заходів для його усунення. Відділення дитячої дерматології MyDerm оснащено найсучаснішим обладнанням, а лікарі регулярно підвищують кваліфікаційний рівень. Ціна консультації та обстеження залежить від складності проблеми, але цілком по кишені кожному пацієнтові.

Звідки беруться шкірні прояви

Дерматологічні захворювання у дітей мають абсолютно різне походження. Їх основою є чинники, пов'язані зі звичайним режимом дня і поведінкою малюка. Деякі хвороби розвиваються після контактів з тваринами, особливо вуличними. Ігри з безпритульними собаками та котами, безумовно, викликають у дітей захоплення, але ось наслідки можуть виявитися досить неприємними.
Звернення в центр дитячої дерматології часто є наслідком тривалого перебування на сонці, зневаги основними правилами особистої гігієни та санітарного стану приміщень, в яких знаходиться дитина.
Іноді переносниками хвороб стають близькі родичі або інші люди, які страждають шкірними захворюваннями. Джерелом дерматитів, гнійничкових висипань і різних алергічних проявів часто виступають недоброякісні продукти харчування, вживання яких, крім інших неприємностей, призводить до збоїв в роботі нервової системи та шлунково-кишкового тракту.
При виявленні на шкірі дитини будь-яких неприродних проявів не варто займатися самостійним лікуванням і застосовувати сумнівні методи, які, за відгуками знайомих, добре допомагають в такій ситуації. Сучасна дитяча дерматологія вже давно вийшла на такий рівень, коли будь-які проблеми, пов'язані зі шкірними захворюваннями, можна вилікувати досить швидко і безболісно.

Причини для запису до лікаря

Малюків віком до 5 років рекомендується регулярно показувати дерматолога в профілактичних цілях. Багато проблем, з якими стикаються діти цієї вікової групи, не відразу явно помітні батькам. Досвідчені дитячі дерматологи медцентру MyDerm своєчасно виявлять симптоми захворювання і перешкодять погіршення ситуації.
Існує також ряд ознак, красномовно свідчить про необхідність записатися на консультацію:

  • лущення шкіри;
  • поява невеликих точкових висипань;
  • почервоніння і набряклість шкіри;
  • свербіж;
  • пігментація окремих ділянок;
  • прояв капілярного візерунка;
  • хворобливі відчуття;
  • будь-які новоутворення, а тим більше їх швидке зростання.

Записатися на прийом варто також в тому випадку, коли дитина раптово став дратівливим, виявляє занепокоєння. Тривожні симптоми - раптове підвищення температури, бажання постійно свербіти. Особливо часто такі відчуття виникають в зоні пахв, на ногах, обличчі або в області шиї.
Щоб отримати консультацію дитячого дерматолога клініки MyDerm, можна зателефонувати за одним з телефонів, зазначених в шапці сторінки, або записатися онлайн, заповнивши невелику форму і вказавши дату та час відвідування.

Запис на прийом