Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

MOVEO: епіляція без протипоказань

News main image

Процедура епіляції, можна сказати, головна тема краси і догляду за жіночим тілом. У гонитві за ідеальною зовнішністю гострою необхідністю стало питання епіляції, як у жінок, так і у чоловіків. Процедура дозволяє зробити шкіру гладкою і привабливою, але постарілі технології в сфері лазерної епіляції змушують зайвий раз подумати, перш ніж зважиться на процедуру.

Рішенням цієї дилеми зайнялася італійська компанія DEKA, створивши абсолютно новий апарат для лазерної епіляції, на основі технології MOVEO.

Основною особливістю лазера для епіляції з MOVEO слід вважати абсолютно новий підхід – «в русі». Запатентована технологія стала гарантією ефекту, який помітний з першого сеансу.

Маніпула лазера, яка проектує промінь на шкіру, має функцію охолодження. Що в процесі процедури знижує температуру шкіри до 15 градусів, що в свою чергу передчасно нівелює роздратування.

Епіляція в будь-який час року в MyDerm

У літній сезон відпусток, процедура епіляції ставати дуже популярною серед прекрасної половини людства. Однак застарілі технології лазерної епіляції створюють ризик появи опіків, рубців і роздратування. Це часто ставало причиною відмови від епіляції на цілий сезон заради власного здоров’я.

Але зараз про цю проблему можна забути! Побувавши на епіляції в дерматологічній клініці MyDerm, де процедура епіляції проходить з новітньою технологією Moveo, під наглядом професійних дерматологів – ви відчуєте життя по-іншому!
У нашій клініці використовують олександритовий динамічний лазер Motus AX з унікальною технологією MOVEO, завдяки якому епіляція доступна круглий рік і для будь-якого фото типу шкіри!

Як проходить епіляція в MyDerm Безпосередньо перед процедурою, вам завдадуть на ділянку шкіри, де буде проходити епіляція, прозорий гель. Лікар-дерматолог виставить необхідні настройки на лазері, що відповідають вашому фото типу шкіри, і почне обробку потрібної зони. Закінчення процедури ознаменує аудіо сигнал, після чого лікар прибере залишки гелю.

26.02.2021

Новини клініки

Запис онлайн

Запис на прийом